"Prześladowanie" przez cyfrę
#8

nie nie do końca jest tak jak piszesz.. tak naprawdę, nic o sobie nie napisałaś, prócz liczb które towarzyszą Ci w zyciu, na ich podstawie napisałam, jakim mozesz być rocznikiem.. idąc dalej podałam Ci bardzo "charakterystyczne cechy" dla ludzi urodzonych w takiej energii roku.. do tego podałam Ci cechy 8, jako wskazówkę.. bo połączenie dynamicznie reagującego wiatru oraz zapędy 8, mogą dawać taki zestaw..
ale to tylko jeden z kolorów, jak by tak zacząć się zagłębiać w ilośc danych zawartych w dacie urodzenia, imieniu i nazwisku, to wtedy obraz zaczyna być rozbudowany,
u jednego będzie bardziej działać np. 5 a u innego 7.. 5 potęguje ruch i wolność.. a 7 moze dać osobę myśliciela, który swoją dynamikę okazuje zupełnie inaczej.. jego posuniecia mogą być bardziej przemyślane.. wiec jak zareaguje to raczej raz a konkretnie.. 5 mogła by sie szybko i krótkotrwale spalać.. tak więc.. to tylko ogólna informacja dla Ciebie była, co mogą mówić dla Ciebie te liczby Uśmiech
fajnie, ze poczytasz o innych systemach numerologicznych.. sama chyba zerknę w tą pozycję którą podałaś Rotfl
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości