As denarów
#15

Muszę przyznać, że bardzo lubię tę kartęUśmiech To zdecydowanie jedna z najprzyjemniejszych "bram" - ta, w przeciwieństwie do kilku innych, nie zwiastuje wewnętrznej szarpaniny i bólu. Zawsze pokazuje mi pozytywne rzeczy: przypływ gotówki (np. premię lub nagrodę), szansę na przeżycie lub stworzenie czegoś wartościowego i ubogacającego, niekoniecznie związanego z finansami; zrealizowanie przedsięwzięć i celów, nawet tych karkołomnych.... W relacjach wskazuje mi poczucie bezpieczeństwa, zadowolenie i realne plany na budowę stabilnego, dojrzałego związku.

Parę lat temu obraz na tej karcie (z talii Thelema) przemówił do mnie bardzo mocno i dosłownie. Syn znajomej miał poważne problemy z prawem, a ich skutkiem było uwięzienie, daleko od UE... Padło pytanie, czy w ciągu roku odzyska wolność. Chciałam wyciągnąć trzy karty, ale pierwszy pokazał mi się As denarów - otwarta na oścież brama, a nad nią duża złota moneta... Nie wyciągałam więcej kart. Powiedziałam tej kobiecie, że syn wyjdzie z więzienia w ciągu roku, ale.... pomogą w tym pieniądze, które uda mu się pozyskać. Osiem miesięcy później dokładanie tak się stało.
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości