Czy karty pokazują stan rzeczywisty w opisie osób?
#12

(17-02-2021, 23:38)LeCaro napisał(a):  Czy robisz coś źle że jeszcze go nie spotkałaś? Tego powinnaś się dowiedzieć od wróżki - czasami karty pokazują że coś ma być zrządzeniem losu, niespodziewane, a czasami pokazują możliwości i namawiają nas do jakiegoś działania by te możliwości się mogły zrealizować.
Ale niejednokrotnie spotykałam takie osoby, które latami zadawały to samo pytanie o to czy kogoś spotkają, czy wejdą w stały związek - i często karty pokazywały im takie możliwości... co z tego kiedy one nie wychodziły tym możliwościom naprzeciw. Nie zmieniały kompletnie nic w swoim życiu, nie próbowały różnych sposobów, nie modyfikowały swojego nastawienia czy wymagań wobec płci przeciwnej, nie brały pod uwagę zmiany nawyków, nie próbowały czegoś nowego... i wracały po jakimś czasie rozczarowane że nie spełniło się to co karty pokazały.

To że wróżba się nie sprawdza może mieć różne przyczyny - począwszy od tej że osoba pytająca się "uprze" i robi wszystko by wróżba się nie spełniła (np. była mowa o tym, że pozna kogoś w maju podczas wyjazdu za miasto, a ona "na złość" przesiedzi cały maj w domu Oczko ), poprzez jakieś znaczące wydarzenia z zewnątrz które sprawią że osoba pytająca zdecyduje się na coś czego wcześniej absolutnie nie planowała i to poruszy kostki domina, a skończywszy na tym że wróżka źle interpretuje karty lub też ma zwyczaj zawsze tak naciągać interpretację by była ona bez względu na karty pozytywna (żeby nie martwić klienta).

Powiem Ci, że tutaj jest sprawa dziwna, bo ogólnie w radzie, co zrobić, żeby spotkać miałam pokazaną aktywność i wcale mnie to nie dziwi, bo pytałam w momencie swojego życia, gdy byłam bierna. I w tym samym układzie jako miejsce spotkania, pokazało się koło fortuny i wróżka wtedy mi powiedziała, że przypadkowe spotkanie i zrządzenie losu. Co dla mnie jest trochę w przeciwieństwie, bo mi się los kojarzy z czymś co MUSI się wydarzyć, bez względu na okoliczności. Z drugiej strony jak wypełnić los, siedząc ciągle w domu?  Bezradny No, ale zastosowałam się i przy kolejnej wróżbie już zostałam "pochwalona", że bardzo ładnie energia ruszyła Uśmiech 
No i jeśli chodzi o tego rozwodnika, to również zapytałam wprost, czy spotkam kawalera. Postawiłam pytanie odwrotnie i wróżka zaprzeczyła, mówiąc, że ona dociągnęła karty i nie widzi kawalera, tylko ma znów koło fortuny przy Królu Mieczy i że dla niej to jest zawsze rozwodnik lub wdowiec, bo tak jest umówiona z kartami. I że się może Pani uprzeć i "go nie wziąć", ale los i przeznaczenie oraz spełnienie mam właśnie przy takim mężczyźnie. I to też mnie zastanawia, bo nie jako przeczy temu, że mamy tych osób kilka lub kilkanaście przeznaczonych. Mi to nie przeszkadza czy to będzie kawaler czy rozwodnik. Bardziej chciałam wybadać, czy to jest jakaś konkretna osoba. Czytałam kiedyś o czymś takim jak umowa przedwcieleniowa i umówienie się na spotkanie, konkretnych dusz. Oby to tylko nie dotyczyło mnie, bo wtedy kiszka Język 
Dodam jeszcze, że to jest moja sprawdzona wróżka i w sprawach biznesowych to praktycznie 95% jest trafionych, a też wcale nie jest tak łatwo wycelować Oczko Ogólnie to i aspekt zdrowia i finansów, zawsze jest ok. W uczuciowym cały czas wylatuje wielka love przy karcie Gwiazdy, och i ach i nic takiego się nie realizuję. Kiedyś jak pytałam o karmę na to wcielenie to wyszło właśnie, że miłość i związek i tak się śmieję, że nie wypełnię tej karmy, bo nie ma z kim  Bezradny Spotykam wielu Panów i naprawdę pomimo starań moich, to po prostu nic z tego nie wychodzi. Musi być jakieś obustronne uczucie i chęć do budowania czegoś, a na siłę to nie ma co.
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
Czy karty pokazują stan rzeczywisty w opisie osób? - przez muchomorek_88 - 17-02-2021, 01:05
RE: Czy karty pokazują stan rzeczywisty w opisie osób? - przez nastek96 - 17-02-2021, 07:43
RE: Czy karty pokazują stan rzeczywisty w opisie osób? - przez muchomorek_88 - 17-02-2021, 17:46
RE: Czy karty pokazują stan rzeczywisty w opisie osób? - przez Kama - 17-02-2021, 08:40
RE: Czy karty pokazują stan rzeczywisty w opisie osób? - przez Kama - 17-02-2021, 17:57
RE: Czy karty pokazują stan rzeczywisty w opisie osób? - przez Krystyna - 17-02-2021, 18:11
RE: Czy karty pokazują stan rzeczywisty w opisie osób? - przez muchomorek_88 - 17-02-2021, 21:29
RE: Czy karty pokazują stan rzeczywisty w opisie osób? - przez nastek96 - 17-02-2021, 18:38
RE: Czy karty pokazują stan rzeczywisty w opisie osób? - przez nastek96 - 17-02-2021, 23:18
RE: Czy karty pokazują stan rzeczywisty w opisie osób? - przez muchomorek_88 - 18-02-2021, 00:15
RE: Czy karty pokazują stan rzeczywisty w opisie osób? - przez LeCaro - 18-02-2021, 02:47
RE: Czy karty pokazują stan rzeczywisty w opisie osób? - przez muchomorek_88 - 18-02-2021, 05:17
RE: Czy karty pokazują stan rzeczywisty w opisie osób? - przez LeCaro - 17-02-2021, 23:38
RE: Czy karty pokazują stan rzeczywisty w opisie osób? - przez muchomorek_88 - 18-02-2021, 00:33
RE: Czy karty pokazują stan rzeczywisty w opisie osób? - przez nastek96 - 18-02-2021, 07:51
RE: Czy karty pokazują stan rzeczywisty w opisie osób? - przez muchomorek_88 - 18-02-2021, 16:29
RE: Czy karty pokazują stan rzeczywisty w opisie osób? - przez nastek96 - 18-02-2021, 18:38
RE: Czy karty pokazują stan rzeczywisty w opisie osób? - przez LeCaro - 18-02-2021, 19:50
RE: Czy karty pokazują stan rzeczywisty w opisie osób? - przez muchomorek_88 - 18-02-2021, 21:25
RE: Czy karty pokazują stan rzeczywisty w opisie osób? - przez Krystyna - 18-02-2021, 21:36
RE: Czy karty pokazują stan rzeczywisty w opisie osób? - przez muchomorek_88 - 18-02-2021, 23:03
RE: Czy karty pokazują stan rzeczywisty w opisie osób? - przez nastek96 - 18-02-2021, 22:01
RE: Czy karty pokazują stan rzeczywisty w opisie osób? - przez nastek96 - 19-02-2021, 17:34
RE: Czy karty pokazują stan rzeczywisty w opisie osób? - przez muchomorek_88 - 19-02-2021, 21:21
RE: Czy karty pokazują stan rzeczywisty w opisie osób? - przez nastek96 - 19-02-2021, 21:44



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości