Skrypty runiczne...nasze doświadczenia
#14

no właśnie.. runy moga też mieć niekorzystny wpływ na człowieka jesli dobierze się runę źle.Przyznam szczerze że swoją runę Dagaz zastosowałam, gdyż usłyszałam w programie ezo że ta runa ma działanie transformujące - pomaga "odciąć się" od tego co nam przeszkadza i pomaga wejść na nowe tory myślenia.
Pamiętam że kiedy rysowałam ją na kartce papieru i zaczynałam z nią prace to czułam że mi w jakiś sposób pomaga, wierzyłam w jej moc.
Minęło już sporo czasu - 2 lub 3 miesiące, niemal zapomniałam że mam ja pod poduszką i z nią śpię. I teraz mam zagryzkę, bo nie czuje sie tak do końca wyleczona - mam wręcz wrażenie że zatrzymałam się w miejscu, napotkałam przeszkodę i nie umiem jej obejść. Uświadomiłam sobie że nie mam odwagi marzyc czy nawet wyobrażać sobie że może być lepiej - czy możliwe że runa:
a) jeszcze nie zakończyła mojej "terapii"
b) została źle dobrana
c) podziałała jakiś czas i teraz raczej wpływa negatywnie i należałoby ją odstawić

Ps. Krysiu może stwórz jakiś oddzielny wątek - dyskusje i porady dotyczące Run (w tym dziale) i przenieś to co pisałyśmy tutaj żeby off topu nie robić?
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości