Wróżka w rodzinie - reakcja :)
#16

U mnie podobnie jak u Libry i Maire.

1. Mąż szanuje i nie komentuje, prezenty robi "karciane" (z takich się cieszę jak dziecko), czasem proponuje "choć, postawisz karty", bo wie, że lubię "zajęcia z kartami" Zawstydzony Ma nawet swoją ulubioną, "akceptowalną" dla niego talię! Ja w rewanżu szanuję jego motory, spadochrony, sztuki walki i inne szaleństwa Buziak

2. Starsza córcia dostała już swoją talię (słodko - mroczna, taka w sam raz dla nastolatków, nowość na rynku, zobaczcie sobie: <!-- m --><a class="postlink" href="http://crystalvisionstarot.com/cups.html">http://crystalvisionstarot.com/cups.html</a><!-- m -->). Ona jest nastolatką, lubi być "inna" a poza tym lubi wszelkie "wampirzo-wilkołackie" klimaty ("Saga zmierzch", te sprawy), więc tarot jej się fajnie wpisuje :music-rockout: ,

3. Mała córcia uwielbia grzebać w moich kartach a ja jej pozwalam Kotek Sadza lalki i miśki na kanapie, siada vis a vis, rozklada karty i wróży. Co chwila przybiega i pyta "mamusiu, co ta karta znaczy" i ja jej mówię w języku siedmiolatka, co to może znaczyć dla misia czy słonika

Pewnie wielu z Was miało okazję zobaczyć, jak niesamowicie szybko i intuicyjnie potrafią kojarzyć małe dzieciaki! Dla mnie to fantastyczne! Bez oporów i bez poczucia wstydu wchodzą w świat intuicji i wyobraźni i opowiadają takie historie że mi szczęka opada jak tak sobie podsłuchuję. Szkoda, że potem ludzie to zatracają Bezradny

Najśmieszniejsze jest to, że choć mam kolekcję kart baśniowych, to żadna z moich córek za nimi nie przepada (a specjalnie dla nich zbierałam Rotfl ). Mała wybiera coś narysowanego przez Antonellę Platano (78 drzwi lub Universal Goddess) albo Universal Fantasy Tarot. A duża, zanim dostała swoje karty to lubiła Vanessa Tarot albo Housewives Tarot.

4. A poza domem to się ani nie obnoszę ani nie ukrywam. Jak ktoś pyta o zainteresowania to mówię bez szczypania. Ludzie są na ogół zaskoczeni, bo wykonuję skrajnie racjonalny zawód i w ogóle jestem taka ... mało poetycka powiedzmy, ale jeszcze się nie spotkałam z otwarcie negatywną reakcją (a co tam sobie opowiadają na boku to nie wiem)
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości