#15

GEBO Runa daru, wymiany
Symbolizuje więzi, które tworzymy między sobą, ale także z całym wszechświatem, siłami natury i jak możemy odnosić się do wyższych płaszczyzn duchowych.

Pozytywne znaczenia: Związek na poziomie zawodowym lub sentymentalnym, pojednanie, stowarzyszenie.
Negatywne znaczenia: Samotność, nadmierne przywiązanie, sytuacja zależności.

Symbolika znaczenie wróżbiarskie
GEBO to Runa dawania, symbolizuje hojność, dzielenie się tym, co oferujemy, co tworzy więzi między mężczyznami i jest wektorem harmonii.
Symbolika GEBO nie ogranicza się do dosłownego znaczenia słowa dar, jest tutaj kwestią wymiany, materialnej lub niematerialnej, więzi, które tworzymy między nami poprzez dialog i uwagę, jaką poświęcamy sobie nawzajem.
Ta Runa jest związana z pojęciami przyjaźni, miłości, życzliwości, podkreśla znaczenie ludzkiego braterstwa, niezależnie od tego, czy jest to związek między dwoma braćmi, dwoma przyjaciółmi, czy też związek mężczyzny i kobiety.
GEBO nie ogranicza się do świata ludzi, mówi także do nas o hojności natury, relacji z boskim planem.
Aby być w pełnej harmonii z innymi istotami ludzkimi, człowiek musi być połączony z wyższymi płaszczyznami swojej świadomości.
Jeśli nie będzie miał tej świadomości jedności wszechświata, jego relacja z innymi będzie niepełna, ponieważ nie będzie częścią globalności.
GEBO przypomina nam, że z natury rzeczy nie jesteśmy sami i ostrzega nas przed izolacją i fałszywymi przywiązaniami.
Pytanie, które zadaje nam GEBO: Czy jestem świadomy uniwersalnej więzi, która łączy mnie z innymi ludźmi i czy jestem gotów dzielić się z nimi tym, co moje?
źródło

[Obrazek: attachment.php?aid=69226]
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości