Ukryty adorator :)

Rycerz kielichów nie jest między 25 a 35? Raczej tak bym obstawiała. Ciekawe co masz w książce...

Te 10 pucharów jako praca jest ciekawe. Nie wiem dlaczego, ale kojarzy mi się z pracą nie duchową, ale taką, która daje zadowolenie, pieniądze, spełnienie materialne, życie na wysokim poziomie. Dlatego przyszło mi na myśl, że jest to ktoś np. mający własną firmę, pracujący na swoich zasadach i zadowolony  poziomu życia. Powiedziałabym, że jako pracę 10 monet pokaże własną lub rodzinną firmę, a wogóle to jest karta zadowolonego gospodarza dla mnie, bo 10... 
No ciekawe jak to analizujesz Uśmiech

To już odbiegając od samego znaczenia czy szukania mojego adoratora he he Ale jest okazja by przeanalizować karty Uśmiech

10 monet to znów karta pełni. Ale teraz myślę, że skoro pytamy czy będzie chciał powiedzieć to jednak uważam, że może chcieć, żeby mieć tę pełnię? Na karcie jest kobieta i mężczyzna, tańczą chyba, wpatrzeni w siebie, wokół monety. Czyli do pełni trzeba tej drugiej osoby. Jest to piękna sceneria, ale możliwe, że On w niej ma już kogoś - kobietę na stałe i dlatego nie powie. Możliwe Uśmiech
Ale skoro wszystko ma - 10 monet, 10 pucharów to po co cichaczem do mnie wzdycha? Oczko
Chyba, że to mój mąż Uśmiech Uśmiech Uśmiech 

Śmierć mówi "Nie" albo mówi, że nastąpi to w momencie przełomowym, gdy np. będzie mógł, bo będę sama, gdy On będzie sam, gdy cokolwiek się zadzieje, dojdzie do jakiejś transformacji w Nas albo w okolicznościach życia. Albo nigdy i tak powzdycha sobie. 
Ogółem Śmierć to czas między 23 października a 21 listopada... No ciekawe Uśmiech

Nie lubię określać czasu w Tarocie, dla mnie to jest dość płynne. Zresztą karty to potwierdzają, bo pytane o to samo np. po kilku miesiącach od pierwszego pytania pokazują inne okoliczności. W to wchodzi czynnik ludzki i tak to działa.

Nie zakładałam nie wiem czego czy dołączyłam do zabawy. Ale znam kogoś kto pasuje do tego opisu i to jest typ, który pokazuje się czasem jako Rycerz Pucharów i słowa nie piśnie... Oczko

W każdym razie dziękuję Ci Nastek Uśmiech
Czy korzystasz z tej książki o której mi pisałeś kiedyś podczas robienia rozkładu na poprzednie wcielenie, czy masz może inną?

Akurat u mnie wiele rzeczy przychodzi samo jako obserwacja. Zawsze byłam samoukiem, także w zakresie numerologii większość zdecydowana to moje obserwacje pewnych kwestii u znajomych, podczas robionych portretów. Tarot też. Ale chętnie czytam inne opinie, zwłaszcza odmienne. 
To było ciekawe doświadczenie - zdecydowanie Uśmiech
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości