Moje zdrowie i samopoczucie
#1

Cześć LeCaro
Czy możesz zobaczyć w kartach co dzieje się z moim samopoczuciem i zdrowiem?

Od jakiegoś czasu mam powracające stany depresyjne, łapie totalne doły, potem jest lepiej. To w sumie dzieje się od jesieni zeszłego roku, choć już wcześniej - latem, wiosną - zdarzało się podobnie. To się przenosi na mój związek, bo nie jestem łatwa, wpada czasem w złość w sumie bez powodu, bywam nieprzyjemna dla męża, choć nie mam racji. Po czasie to widzę. Takie napady złości, frustracji to chyba efekt poboczny tych dołów. 

Ogólnie nie mogę często "wyłączyć myślenia". Taki dziwny stan, te myśli kłębią się w środku, nie chcę ich a jakby przychodziły, siedzą tam. Więc strasznie dużo myślę - ale nie chcę. Tylko gdy śpię mój umysł odpoczywa i czuję to. Wciąż tego snu brakuj. Trochę pomaga medytacja, herbatki, zioła. Ale wciąż nie mogę tego pokonać. 
Zwalałam to na 7. rok osobisty, trudny, troszkę odcinający od otoczenia, ludzi. Jest w tym prawda, bo pracuję zdalnie, trudniej z kontaktem z ludźmi. Ale czuję, że to coś więcej. 
Jeśli możesz sprawdzić w kartach co zrobić, gdzie szukać przyczyny i wyjścia z sytuacji to będę wdzięczna.

Dane wyślę na priv. 
PozdrawiamUśmiech
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
Moje zdrowie i samopoczucie - przez Selena - 02-02-2022, 19:07
Moje zdrowie i samopoczucie - przez LeCaro - 09-02-2022, 07:08
Moje zdrowie i samopoczucie - przez Selena - 09-02-2022, 21:29
Moje zdrowie i samopoczucie - przez LeCaro - 11-02-2022, 09:54
Moje zdrowie i samopoczucie - przez Selena - 11-02-2022, 11:57



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 4 gości