Ukryty adorator :)

(21-02-2022, 23:06)Selena napisał(a):  
(21-02-2022, 18:52)anussshka napisał(a):  1. Czy mam Ukrytego Adoratora ?
As pucharów - nie wiem ale chyba tak? byłoby miło Uśmiech

2. W jakim jest wieku ?
4 monety - jest oszczędny, skromny - więc już swoje przeżył - oby nie za stary...

3. Czy go znam?
4 buławy - tak, z domowych spotkań Bezradny

4. Czym się zajmuje ?
Królowa Buław - człowiek biznesu

5. Czy powie mi o tym ?
paź denarów - wyjdzie przy jakiejś okazji

6. Po czym go poznam ?
3 monety - pracowity, oszczędny

7. Czy się spotkamy?
Król Kielichów - chyba tak i nawet będziemy razem Szok chociaż kiedyś wyczytałam, że to często w Kartach zakochany ale bierny mężczyzna Wyśmiewacz


Nie wiem kto to jest... Rotfl dlatego mu nie pomogę się ujawnić...


1. O, tak. To ładna karta uczuć, emocji, nowego związku na horyzoncie. 

2. W wieku produktywnym, gdy skupia się na pracy, ale cały czas jest "na dorobku", bo jeszcze nie może spocząć na laurach, więc nie odpoczywa na emeryturze Rotfl Na karcie jest król siedzący na tronie, a wiec nie jest to Rycerz, młodzik, ale starszy facet już, może ok. 40-ki, może przed. Nie jest to staruszek. 

3. Tak, znasz go z otoczenia, możliwe, że bywał u Ciebie w domu, to ktoś z grona znajomych, przyjaciel rodziny, ktoś kto jest dość blisko, może w pracy, w znajomej firmie itp. 

4. Ma dużo energii kobiecej, ciekawe Uśmiech Jest to człowiek pewny siebie, ambitny, są dla niego ważne pieniądze i rozwój w pracy. To potwierdza 4 monet - dorabia się, ale finanse są dla niego bardzo ważne. Zajmuje dość ważne stanowisko, może nie ma własnej firmy, ale ceni pracę, ona jest ważna dla niego, możliwe, ze pracuje z kobietami. Praca daje mu poczucie wartości. Pracuje umysłowo, jest odpowiedzialny, ale surowy jednocześnie i wymagający od siebie i innych. Dba o wygląd, może ma delikatne rysy, kobiecą urodę Oczko 

5. Jest na początku drogi by to zrobić, na razie rozważa, analizuje, wiele myśli. Dość racjonalnie analizuje czy Ci powiedzieć, ocenia "za" i "przeciw". 

6. Znów są monety, tym razem 3. To karta dobrego pracownika, mistrza. Poznasz go po tym, ze jest perfekcyjny w tym co robi, zaimponuje Ci może tym, albo też poznasz go przez tę pracę, będziecie mieć w niej styczność lub w związku z nią. Zaimponuje Ci poswięceniem się pracy i wytrwałością, cierpliwością i tym, że nie rzuca słów na wiatr. Może jednak być skryty w tematach prywatnych Uśmiech

7. O, tak, Spotkacie się ze względu na inną osobę, kogoś trzeciego. Jakiegoś mężczyznę. Tobie bliskiego. Hmmm...
Ta karta mówi czy sie spotkacie - tak. Ty analizujesz ją, że to On będzie tym Królem. A ja bym powiedziała, że spotkacie się przez tego króla, dzięki niemu, on to zainicjuje jakoś. Możliwe, że Król Kielichów to Twój mąż/oficjalny partner, ojciec, szef itp. i spotkasz dzieki niemu tego adoratora. Może to mieć zwiazek z pracą, bo wiele kart na tę pracę tu wyszło. 

Uśmiech

Ślicznie dziękuję Seleno  Buziak Nadal nie wiem kim jest ten mężczyzna, ale od teraz będę się bacznie rozglądać i wypatrywać w mojej pracy  Uśmiech
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości