Pewna znajomość
#5

Witaj Seleno, powracam do Ciebie po miesiącu z weryfikacją Uśmiech Co prawda do końca dnia zostało jeszcze kilka godzin, ale myślę że nic się już więcej nie wydarzy w tej sprawie Uśmiech Co do uczuć oraz nastawienia tego Pana do mojej osoby to tutaj uważam, że w 100% bardzo trafnie to opisałaś. Numerologicznie też się wszystko zgadzało w 100% Uśmiech
Jednakże sama wróżba na miesiąc marzec nie do końca się spełniła... Jednakże uważam, że nie jest to wcale kwestia samej wróżby, ale jej interpretacji i już tłumaczę dlaczego.
O ile do miesiąca lutego mieliśmy ze sobą jakiś tam kontakt, to w marcu nie wydarzyło się między mną a tym Panem totalnie nic... Żadnych rozmów, wiadomości, spotkań...
Gdy pierwotnie przeczytałam Seleno Twoją wróżbę, a także spojrzałam na Karty, które wypadły - miałam podobne odczucie jak Ty Uśmiech  Coś się zbyt szybko rozpocznie i za szybko skończy, a na końcu pojawi się inna kobieta - stąd ta Cesarzowa w odczycie na ostatniej pozycji... Jednakże, gdy z biegiem dni nie działo się totalnie nic w miesiącu marcu, zaczęłam się nad tymi Kartami bardziej pochylać... Jako, że wypadł As Buław to stawiałam na czas realizacji prognozy dopiero na III dekadę marca ale i tutaj nic się nie zadziało...
Wtedy mnie olśniło Uśmiech Gdy zaczynałam swoją przygodę z Tarotem, spędzałam dużo czasu na anglojęzycznych forach internetowych - stamtąd poznałam troszeczkę inną interpretację Kart, którą sobie dawno temu spisałam w zeszycie i czasami do niej wracam Uśmiech Na anglojęzycznych forach użytkownicy opisywali Asa Buław (p.o.) jako zły początek, brak sil już na starcie do planowanego zamierzenia. Pytający albo osoba o którą pytamy chciałaby czegoś, ale nie ma w sobie na to wystarczająco siły, jest zbyt niepewna lub po prosto jej zapał nie wystarcza, aby rozpocząć działanie. Podobnie na anglojęzycznych forach interpretowany jest Rycerz Pucharów (p.o.). Tutaj ten opis pasowałby do mojej sytuacji.
A teraz ostatnia Karta - w naszym przypadku Cesarzowa. Na anglojęzycznych forach często wspominano, że w pytaniach o wynik relacji Cesarzowa oznaczała samotną i bierną kobietę czekającą na ruch jej wybranka (podobnie jak Karta - uwaga! Królowa Kielichów). Znalazłam też inną interpretację tej Karty - Cesarzowa daje zapewnienie, że ciężka praca rzeczywiście się opłaciła, ponieważ nagroda czeka tuż za rogiem... Może także oznaczać metaforyczne „narodziny” nowego pomysłu lub projektu... A jeżeli jesteś singlem to Cesarzowa wskazuje, że nadchodzi romans Uśmiech  Wielu tarocistom Wiosna (lub po prostu zmiana pór roku) kojarzy się z Cesarzową. Dlatego na koniec tak sobie pomyślałam, że być może w tym aspekcie wypadła w tej wróżbie Cesarzowa Uśmiech Może to faktycznie oznaka tego, że coś się dopiero wydarzy - wiosną, po zmianie pór roku Uśmiech Oczywiście, czas pokaże to w kolejnych miesiącach.
Jednakże Droga Seleno, jeżeli miałabyś czas i ochotę, to aż z ciekawości zapytałabym o to co się wydarzy w samym miesiącu kwietnia między mną a tym Panem. Ciekawa jestem bowiem czy przy tej wróżbie - Cesarzowa pokazała faktycznie nadzieję czy po prostu inną kobietę (o której na ten moment po prostu nie wiem).
Jeszcze raz bardzo serdecznie dziękuję za wróżbę i za poświęcony mi czas Buziak
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
Pewna znajomość - przez anussshka - 28-02-2022, 21:30
RE: Pewna znajomość - przez anussshka - 01-10-2023, 21:25
Pewna znajomość - przez Selena - 02-03-2022, 23:28
Pewna znajomość - przez anussshka - 03-03-2022, 21:17
Pewna znajomość - przez Selena - 04-03-2022, 00:38
Pewna znajomość - przez anussshka - 31-03-2022, 19:17
Pewna znajomość - przez Krystyna - 31-03-2022, 19:48
Pewna znajomość - przez anussshka - 31-03-2022, 20:33
Pewna znajomość - przez Selena - 31-03-2022, 21:37
Pewna znajomość - przez anussshka - 01-04-2022, 07:26
Pewna znajomość - przez Selena - 02-04-2022, 18:01
RE: Wieczory Wróżb i Gabinet Numerologii - przez anussshka - 18-02-2023, 15:06



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości