Portret numerologiczny
#4

(10-04-2022, 18:49)Tojestemja napisał(a):  Seleno, jesteś fantastyczna. DZIĘKUJĘ CI BARDZO!!!!
Opisałaś mój portret idealnie i zgadza się wszystko w 100%.  Trochę zastanawiam się jeszcze nad ta duchowością, której muszę się więcej nauczyć ale po części chyba dopasowała się ona do mojego zawodu nauczyciela, bo w  duchowości przejawiają się te cechy i zachowania jakie trzeba wykazywać w tym zawodzie. Tak mi się wydaje chyba  Uśmiech . Nie wiem czy mam rację  Myśli , ale gdybyś mogła podpowiedzieć mi jakieś inne przykłady z duchowości chętnie przyjmę twoje rady.

Jeszcze raz wielkie podziękowania ode mnie Kwiatek Buźki .

Pozdrawiam

Proszę Uśmiech

Tak się nawet zastanawiałam czy nie pracujesz w szkole, ale robiłam portret ostatnio inny i też było tam o nauczycielach i jakoś odsunęłam tę myśl, która mi z liczb wychodziła, bo tak sobie myślę: już daj tym nauczycielom spokój Uśmiech A jednak zgadza się Uśmiech 

Wiesz, ta duchowosć w pracy realizuje sie u Ciebie, a ponadto wszelkie dodatkowe rzeczy, takie jak kursy, ezoteryka również, literatura, może joga - polecam na wyciszenie Uśmiech Ogółem wszystko co lubisz z racji zawodu, medytacja lub religia - nie wiem co praktykujesz, chyba religię sądząc z numerów u Ciebie, bo raczej jesteś tradycyjna w poglądach. Wycieczki w góry lub nad morze, chwile dla siebie z naturą. To wszystko po to byś łapała ten dystans od materii, bo kiedyś w innym życiu za mocno się na niej skupiałaś. A poza tym masz wyzwanie 8 - mam to samo w sowim portrecie i powiem Ci tak: nie myśl, że brakuje Ci na to lub tamto, nie myśl ile zarobisz na czymś. Zrób coś z potrzeby serca, by pomóc komuś, przestać liczyć grosik do grosika a... samo przyjdzie. Zwłaszcza teraz, w Twoim 8. roku będą nagrody i pieniądze jeśli zasłużysz. Ale zasłużysz dając coś od siebie bezinteresowanie, jako nagroda. To odrobienie karmy i sposób na uwolnienie się od braków finansowych.

Więc potraktuj duchowość jako oderwanie się od materii -o to chodzi w wyzwaniu na to życie. Nauka, praca, szkoła, rozwój zawodowy. Pieniądze są potrzebne, to jasne, ale nie są najważniejsze Uśmiech

Pozdrawiam
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
Portret numerologiczny - przez Tojestemja - 06-04-2022, 14:07
Portret numerologiczny - przez Selena - 10-04-2022, 15:01
Portret numerologiczny - przez Tojestemja - 10-04-2022, 18:49
RE: Wieczory Wróżb i Gabinet Numerologii - przez Selena - 10-04-2022, 22:53
Portret numerologiczny - przez Tojestemja - 11-04-2022, 11:33



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości