Widzieć datę urodzenia
#2

Witam,
Co to znaczy widzi cyfry z daty urodzenia? Też często patrzę na zegarek i widzę godziny przykładowo 7:12, nigdy mi nie przyszło do głowy łączenie tego z datami urodzenia. To ciekawy pomysł, ale lęk przed śmiercią z tego powodu nie jest niestety zdrowy, nie zrozum mnie źle ale myślę, że jedyne co może pomóc to rozmowa z psychologiem... I to jedyne wyjście...

Hmm ogólnie to widzimy tylko to co chcemy widzieć często... Jest w niej duży lęk i dlatego zapamiętuje wybiórczo to co chce zapamiętać. Jestem pewna, że widzi też inne godziny jak 20:20 ale po prostu to olewa dopóki się nie pojawi 19.11... Jak ja bym się teraz skupiła na szukaniu 11:03 to też kiedyś bym trafiła, ale od tego się nie umiera Uśmiech siostra skorpion to dlatego taka wrażliwa.

Moja mama np wierzy we wszystkie zabobony świata i przez z nią np. Jak piecze mnie ucho to myślę "o ktoś mnie obgaduje xd" albo jak raz na rok trafię np. Na 20:20 to myślę " o ktoś mnie kocha". Wybacz, ale uważam, że to jest jak zabobon i nie ma żadnego związku z rzeczywistością.
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
Widzieć datę urodzenia - przez sok_mir - 18-08-2022, 12:11
RE: Widzieć datę urodzenia - przez tarot55557 - 31-08-2022, 21:02
RE: Widzieć datę urodzenia - przez LeCaro - 31-08-2022, 22:57
RE: Widzieć datę urodzenia - przez sok_mir - 03-09-2022, 08:03
RE: Widzieć datę urodzenia - przez Lysandra - 03-09-2022, 14:31



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości