Wróżba na relację 2022
#2

Witam Cię Serdecznie w moim Gabinecie Danka...  Kwiatek
postawiłem na tą relację rozkład partnerski - już śpieszę z informacją co mi się tutaj zarysowało. Rozpocznę od analizy ze strony tego Pana. Ogólnie rzecz ujmując, powiało chłodem względem myśli i uczuć w stosunku do Twojej osoby. Mam wrażenie, iż jest poszarpany emocjonalnie, to też jest mężczyzna po niekoniecznie udanych relacjach to tzw. mężczyzna po przejściach. Zatem otwarcie nie mówi o uczuciach - jeśli już kogoś nimi darzy. Ogólnie, energetycznie i uczuciowo ten Pan mi wycofuje się z tej relacji... kroczy w sposób przemyślenia i dokonania analizy zysków i strat, jakie ponosi owa relacja, ale większą uwagę skupia na zupełnie na czymś innym. Natomiast z Twojej strony zarysował mi się czynny żal, smutek... emocjonalnie nie masz możności, aby poradzić sobie z tym faktem... w energii definiujesz mi się, iż jesteś kobietą, i to Ty w miłości przejmiesz inicjatywę - więc to doskonale można zrozumieć, iż poszukujesz możliwych dróg i szans, aby przewrócić tą relację do pierwotnego funkcjonowania. Natomiast jeżeli chodzi o możliwe przeszkody tej relacji, mam wrażenie, iż tutaj jest coś nie końca jasne, ukryte - coś poza Waszym wyobrażeniem. Definiują się pewne blokady między Wami, a zarazem z jednej strony mocne przywiązane energetyczne - i tutaj mówię raczej o negatywnym aspekcie, ponieważ ktoś z Was blokuje się na możliwe drogi rozwoju. Za dużo też myślisz i rozważasz względem tej relacji... pozwól na chwilę obecną, aby sprawy nabrały samoistny krok. Nie myśl tyle, odpocznij również emocjonalnie.  Uśmiech  Jeżeli chodzi o przyszłość tej relacji... na chwilę obecną nie widzę tego jako związek, pojawia się okres zastoju pewnego zawieszenia, ale definiują się między Wami kontakty, nawet i nie wykluczając tych fizycznych. Tutaj potrzeba coś gruntownie naprawić, aby relacja nabrała inny bieg - jest potencjał..., ale mam wrażenie i prawdopodobny scenariusz może być taki, iż przy Tobie pojawi się zupełnie coś nowego. Zatem jakie kroki ku siebie podejmiecie tak takowa relacja może się definiować. 
Pozdrawiam Cię serdecznie i życzę wszystkiego dobrego. 
Marcin

'Nie ma lepszego czasu od teraźniejszości." 
~ Graham Masterton ⭐

[Obrazek: LYmFzaWMtMTcwLWgyLTE0MzQ4MTMyMzcuOTA1LSM...er=1392018]
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
Wróżba na relację 2022 - przez Danka - 18-09-2022, 21:55
Wróżba 2022 - przez Marcin - 23-09-2022, 14:45
Wróżba 2022 - przez Danka - 23-09-2022, 20:07



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości