Warsztat 15 - Moja przyjaciółka
#12

1. Jak wyglada moja przyjaciolka? PUSTELNIK
Nie dba szczególnie o wygląd, bardziej interesuje ją rozwój wewnętrzny, niż przejmowanie się tym co nosi i jak wygląda. Jeśli chodzi o ubiór - prostota. Siwe/bląd włosy? Szczupła i wysoka.

2. W jakim jest wieku? CESARZ
Ma (ok.) 40 lat.

3. Spod jakiego jest znaku? KRÓLOWA MIECZY
Bliźniak

3. Jakiego jest stanu? (mezatka, rozwiedziona, panna) ? GŁUPIEC
Jest wolna, czuję że rozwiedziona lu po rozstaniu niedawnym.

4. Czym sie zajmuje?Jaki ma zawod?(to co robi jest zgodne z jej wyksztalceniem)? AS MIECZY
Jej praca wiąże się z pracą umysłową, analityczną, może gdzieś pisze, albo jest nauczycielką. Jest to praca z powołania - jest na właściwym miejscu i spełnia się. Wydaje mi się, że nie jest to zgodne z jej wykształceniem. Jest to natomiast praca dochodowa i przynosi jej wiele satysfakcji. Skłaniałabym się też ku stwierdzeniu, że sama jest sobie szefem, albo jest na jakimś kierowniczym stanowisku.

Tak ogólnie - obraz który mi się tutaj pięknie utworzył - kobieta samotna, silna i zdecydowana, perfekcjonistka, obecnie postawiła na spontaniczność, rozpoczęła nowe życie nowy jego etap. Może wydawać się chłodna i władcza, ludzie nie znając jej dobrze mogą się jej bać, ale w jej sercu drzemie ciekawość świata i pogoda ducha. Jest niezmiernie inteligentna, lubi planować, jest zorganizowana i lubi postawić na swoim. Jest też osobą bardzo dojrzałą emocjonalnie, być może po trudnych przejściach. Świeża singielka gotowa iść dalej, czy to w pojedynkę czy w parze - otwarta na to co przyniesie los - mimo jej perfekcjonistycznej i planującej natury.
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości