As Denarów jako problem
#4

Twoje pytanie nie doczeka się konkretnej odpowiedzi, gdyż używanie kart ma związek z nazwijmy to w skrócie "intuicją", dlatego rozpatrywanie jednej katy na jednym polu nic nie daje.

To co jest potrzebne do odczytu, to spojrzenie całościowe na układ tj. jakie karty znajdują się wokół Asa Denarów, jaki jest układ kart i gdzie znajduje się się As denarów, jakie było pytanie do kart. Co podpowiada "intuicja", jakie masz odczucia, jakie masz wewnętrzne ustalenia z kartami. Jak widzisz tego jest wiele.

Podam ci przykład, była u mnie znajoma, chciała się dowiedzieć co będzie ze związkiem. Użyłem rozkładu krzyża celtyckiego, który mi dużo podpowiada, i teraz uwaga. Na polu 6, czyli zbliżająca się przyszłość miałem 5 monet, a na polu 10 zakończeniu danej sprawy miałem 10 monet.
Co w takim razie mają monety do związku?, niby nie logiczne. Przyglądamy się 5 monet wskazuje w oschłość, zimno, oddzielnie, rozpad związku (należy potwierdzić innymi kartami w układu), natomiast  w zakończeniu 10 monet, czyli obfitość finansowa, równowaga w rodzinie, tradycja itp. Misz mas, odpowiedzi przeciwstawne, biorąc po uwagę logikę. A do mnie przyszło, że związek się rozpadnie i nie będzie po nim płaczu wręcz odwrotnie, coś upada i rodzi się coś znacznie lepszego stabilniejszego, przynajmniej widać więcej szczęścia niż do tej pory. 

Czy karta jest pozytywna czy negatywna, to tylko sztuczne przyporządkowanie. Wszystko zależy od kontekstu, a nie od kart one wskazują tylko możliwości to nie znaczy, że tak się ułoży.

Lepiej opisz dokładnie, całą sytuację.
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
As Denarów jako problem - przez brunner.von.logai - 27-08-2024, 06:22
RE: As Denarów jako problem - przez Krystyna - 27-08-2024, 09:48
RE: As Denarów jako problem - przez brunner.von.logai - 27-08-2024, 14:55
RE: As Denarów jako problem - przez Czesiek - 30-08-2024, 08:43
RE: As Denarów jako problem - przez brunner.von.logai - 30-08-2024, 16:22
RE: As Denarów jako problem - przez realthing - 02-09-2024, 10:30
RE: As Denarów jako problem - przez Krystyna - 02-09-2024, 11:46



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 4 gości