Dzieciństwo i młodość - prawdziwe przykłady
#3

Zagadka napisał(a):W tym wątku szukamy powiązań prawdziwych sytuacji i zdarzeń (z dzieciństwa i młodości) z datą urodzenia osoby.

Zatem podaję przykład (za pozwoleniem osoby zainteresowanej) i proszę o wgląd.
Osoba ta jest kobietą. W dzieciństwie i młodości przechodziła liczne operacje na kręgosłupie. Ma młodsze rodzeństwo - siostrę. Głównie wychowywana była przez matkę. Koleżanek zawsze niewiele, ale jak już, to od serca. Ogromna gaduła. Które karty w dacie urodzenia tłumaczą te cechy i zdarzenia?

dzień urodzenia - Wieża
miesiąc urodzenia - Rydwan
rok urodzenia - Gwiazda
podświadomość - Mag
świadomość - Kapłanka
nadświadomość - Cesarzowa

Czytelniej bedzie pisac cyframi rzymskimi .

XVI VII XVII
I II
III

Ja bym powiedziała ,ze tej matki to nie było w dzieciństwie przy niej.Wieża pokazuje ,ze cos w jej życiu sie załamywało .Wieża to taki kręgosłup ( zapewne o kręgosłupie bym nie napisała Lol ).Możliwe ,ze leżała często i długo w szpitalu ,w sanatoriach i dlatego karty nie pokazuję matki .Ja nie powiedziałabym, ze to gaduła raczej prędka w zachowaniu .Taki pędziwiatr. Właśnie jedynka w podswiadomosci może świadczyć o jej problemach z precyzyjnym wysławianiem się ,prezentowaniu swoich poglądów,o lękach wypowiadania sie przed dużym audytorium.Wieza też moze pokazywać brak przyjaciół w dzieciństwie ,Jednak najwiecej mowi nam o tym jedynka w podświadomości .Moze ona oznaczać ,rownież ,ale wcale nie musi ,problemy w okresie dojrzewania i właśnie kłopoty w nawiązywaniu kontaktów z rówieśnikami ,a przede wszystkim świadczy o nieporozumieniach z rodzeństwem.To może być, tez takie zachowania infantylne.

Ja to tak widze ,ale moge sie mylić.
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości