Karty Tarota, jakich używacie, jakie lubicie

Dagaa! The Mystic Dreamer jak ze wszystkimi taliami ... kwestia gustu ... oczywiście, że mogą być i są falne ale ...

pojadę trochę po grafice ... czy mojej estetyce graficznej

AW jak cię mogę ... te fotki wydają się fajne i "zmysłowe" tj przemawiające w jakimś sensie do twoich zmysłów

ja nie czaję np Kochanków ... te dziwne rzeźby działają mi na nerwy

AM ... przygotuj się na jazdę bez trzymanki ... Królowa Buław - ... mnie odrzuca ...

Rycerz Kielichów jest jakiś smutny a kielicha prawie nie widać ... koń jest za to potężny i silny
za to Rycerz Denarów jedzie na jakimś koniku, który wygląda jak kucyk ...

7 buław - conjamniej dziwna
6 buław - gościu z wieńcem jedzie na pogrzeb albo na skazanie


to tyle ode mnie ... mam tę talię ...nie używam bo ciągle jadę na mojej pierwszej RW ...
obejrzyj sobie dokładnie ...

no i oczywiście prosimy wszystkich używających Mystic Dreamer'a do wypowiedzenia się na ten temat ... jak ta grafika ( szczególnie AM ) działa w praktyce, jak papier ( wytrzymałość itp )

nie poruszyłam wątku ramek w tej talii ... bo jak w każdym wypadku ... ramka jest i trzeba się przyzwyczaić

i oczywiście to są tylko moje odczucia ... to może być fantastyczna talia ... a ja jeszcze o tym nie wiem ... więc prosimy o komentarze

Morfeusz: Ty jako specjalista od gotyku i ciemności lochów ... możesz mi powiedzieć co symbolizuje lub może symbolizować kruk ( lub cololwiek to jest to czarne ptaszysko ) ???


dziękuję ... powodzenia Kasia
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 18 gości