Karty Tarota, jakich używacie, jakie lubicie

Luisa Royo jako artystę zajmującego się tematyką fantasy kojarzę od dawna - i na mnie jego prace również robią ogromne wrażenie, zwłaszcza zawsze podobały mi się tkaniny, w jakie "oblekał" przepiękne kobiety Oczko Nie miałam jednak zupełnie pojęcia, że napisał również własną opowieść, ani tym bardziej, że na ilustracjach z niej oparte są jego karty I-Ching. Co prawda w jednej z jego starszych talii, chyba Dark Tarot, ilustracje jego autorstwa są po prostu luźno przeniesione na karty, ale w I-chingu myślałam, że tworzył je celowo aby pasowały do znaczeń. To mnie Katarynko zaskoczyłaś. A tak z ciekawości zapytam - masz sama jakąś talię I-ching? korzystasz z niej czasem? Ja na pewno kiedyś chociaż jedną talię zamówię... ale już nie w tym roku :confusion-waiting:

No tak, Morfi, jednak nasze poczucie estetyki rozmija się zupełnie. Co zabawne, Bohemian Gothic Tarot również bardzo mi się podoba, ale z zupełnie innych względów niż Tobie... Tobie podoba się mrok, a mnie sam kunszt wykonania i głębia barw Oczko
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 16 gości