Portret ALEXA
#8

Alex napisał(a):9. Kim byłem w poprzednim wcieleniu - (poz.1-poz.2) [18-12=6] – KOCHANKOWIE
10. Co robiłem - (poz.3-poz.2) [22-12=10] – KOŁO FORTUNY
11. Karmiczne zadanie - (poz.10-poz.9) [10-6=4] – CESARZ
W poprzednim wcieleniu najprawdopodobniej byłeś mężczyzną. Problematyczne, negatywne uczynki mogły mieć związek z partnerstwem, współpracą i sprawami materialnymi. Będąc wspólnikiem albo partnerem posiadającym silną osobowość, mogłeś działać tylko dla własnego dobra, zmuszać do akceptacji Twoich wyborów (przynoszących Tobie korzyści), materialnie wykorzystywać osobę, z którą byłeś w relacji, nawet defraudować. Materia mogła być wtedy dla Ciebie najwyższą wartością.
Pozycja nr 15 to w Twoim Portrecie XII (VI + X + IV - VIII). Ewentualną negatywną karmę można zatem zneutralizować poprzez zaangażowanie w pracę, życzliwe podejście do ludzi ogółem (ale też z uwzględnieniem pozytywnych relacji z mężczyznami), podejmowanie decyzji, które będą miały na celu ustabilizowanie zmiennej sytuacji finansowej, przestrzeganie prawa, zrównoważony stosunek do materii. Mogą się przy tym zdarzyć sytuacje, w których trzeba będzie wykazać się cierpliwością, zrezygnować z czegoś dla dobra innego człowieka, pracować sezonowo, dążyć do osiągnięcia spokoju wewnętrznego, dokonać zmiany w podejściu do życia, wykazać się umiejętnością współpracy i dyplomacji.

W relacjach partnerskich możesz mieć tendencje do szukania osoby, która wprowadzi harmonię, spokój , równowagę w Twoje życie, ale potem ta równowaga może być zaburzana przez Ciebie (tak jakby harmonia w relacji, nie była sytuacją , którą znasz i w której czujesz się bezpiecznie), więc dążenie do spokoju wewnętrznego jest dla Ciebie, w tych kwestiach, bardzo korzystne (jak dla każdego w sumie Uśmiech ).

Masz w Portrecie układ kart, który może wskazywać na wyrok w zawieszeniu lub problemy, przez czasową niepoczytalność. Oczywiście, ten układ nie musi się u Ciebie zrealizować w taki właśnie sposób, bo może to być, np: długie oczekiwanie na załatwienie spraw sądowych lub urzędowych albo jeszcze coś innego. Piszę o tym na wszelki wypadek - ponieważ przestrzeganie prawa i trzymanie się z dala od używek zaznacza się jako ważne w Twoim Portrecie. No i jeszcze, czytałam, że dużo jeździsz, więc dbaj o to abyś siadał wypoczęty za kierownicą.

I jeszcze dodam, że masz talent do pozyskiwania pieniędzy, więc w przyszłości raczej nie będziesz miał zmartwień dotyczących ich braku. Uśmiech
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości