Karty Tarota, jakich używacie, jakie lubicie

KatiJo napisał(a):Syla - owszem, każda talia ma swoją wymowę i inaczej gada.

właśnie mam przykład tego dziewczyny BGT ... kupił Morfi i ja - no i oczywiście wymienialiśmy się odczuciami na temat poszczególnych kart ... oj było bardzo wesoło ale i napięcie było gdyż np na karcie 2 buławy [Obrazek: 2+of+Wands+scan+Bohemian+Gothic+Tarot.jpg]
on widział sukces i ten cały biznes ( bo jakby ze znaczenia karty ogólnie ) a ja co się spojrzę widzę tylko stróża ruiny ( tak go nazywam do tej pory ), konserwatyzm, trzymanie się przeszłości i sprawdzonych sposobów ...
Morfeusz swoje o sukcesie ... a ja nic innego nie mogłam tam dojrzeć tylko ruinę i jej wiernego stróża
w końcu zajrzałam i do broszurki i okazało się, że twórcy talii właśnie takie nadali mu znaczenie - tylko nie nazwali dosłownie stróżem ruiny ... ale same negatywy

i ja właśnie mam coś takiego ... nawet jak znam tradycyjne znaczenie karty to nijak nie mogę tego zinterpretować tradycyjnie jeśli obraz samej karty storzył bardzo silny obraz mentalny w mojej psyche

upsss... widzę, że potwora storzyłam - nie wiem jakim cudem ta fotka urosła do takich rozmiarów Kwiatek
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 17 gości