Skrótowe znaczenie kart w Tarocie - ściągawka
#6

Zib napisał(a):Też podoba mi się. Trochę różne od źródła podanego przez Miriam gdzie ostatnia karta Król Denarów - Sceptycyzm nigdy nie przyszedłby mi do głowy, chyba że coś nie zrozumiałem i to akurat jest znaczenie odwróconej karty. Kiedyś lubiłem takie etykietki do każdej karty ale teraz to przeszkadza bo przecież za każdym razem w zależności od pytania, otoczenia innych kart itd. potrzebna jest inna etykietka Lol - każda karta ma ich przecież więcej
Pragnę zauważyć Zibku,że sceptycyzm ma wieloznaczne określenie ,moze być ,(tak jak mówisz w negatywie,) i oznaczać postawę ,krytyczną,wątpiącą niedowierzającą ,jak również w pozytywie ,rozważającą i to jest określenie starej Greckiej szkoły filozoficznej I i II wieku naszej ery.Oczywiście ,że każda karta ma wiele znaczeń,ale uważam ,że taka ściągawka ,tez ma swoja wartość.Pisząc te słowo miałam na myśli przede wszystkim drugie znaczenie ,bo w biznesie ,a denary to przeciez materia min.biznes i nie tylko w biznesie ,potrzebna jest "rozwaga ",czyż nie tak Zibku? Oczywiście masz rację , często potrzebna jest inna etykieta .Jak to się mówi każdemu według jego potrzeb.
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości