Wątek zamknięty

Piramida życia
#8

Witaj, przepraszam, że musiałaś tyle czekać, ostatnio mam bardzo mało czasu (praca, praca, praca:/) a obiecałem że coś napiszę, więc tak ogólnikowo przyglądnąłem się piramidce,

5 z Drogi życia <!-- l --><a class="postlink-local" href="http://dobrytarot.pl/viewtopic.php?f=39&t=110">viewtopic.php?f=39&t=110</a><!-- l -->

Jesteś teraz w roku numerologicznym 1/10 , to początek nowego 9-letniego cyklu, czas na planowanie, indywidualizm, zastanowienie się jak ma wyglądać nasze kolejne 9 lat.

Jako dziecko byłaś otwarta na nowe doświadczenia i wrażenia, otwarta na świat, mimo łatwości w przyswajaniu wiedzy, wyniki mogły być niezadowalające, rodzice mogli nakładać na ciebie zbyt dużo obowiązków, za dużo jak na małe dziecko, powodem mogła być częsta nieobecność (lub brak) jednego z rodziców w domu. Możliwe wczesne założenie rodziny.
Częste okazje do wykazania się inicjatywą, dowodzenie, kierowanie innymi, poprawa pozycji zawodowej, autonomia. W tym okresie (od 31 do 57 roku życia) karma władzy, więc mogłaś realizować się kosztem innych,
Bardzo ważna dl Ciebie jest rodzina, miłość i odpowiedzialność rodzicielska,
Jesteś teraz pod wpływem długu karmicznego pracy, więc w tej kwestii możesz polegać tylko na sobie. Podejmować trud bez oczekiwania na widoczne efekty.

pozdrawiam

Angels fall first...
Wątek zamknięty


Wiadomości w tym wątku



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości