Wątek zamknięty

Lenormand (mała talia) - wyciągnę karty w ramach ćwiczeń
#43

oj ... Masz 1000 % prawdy w tym co piszesz. Czuje sie w totalnej rozsypce. Nie mialam tego stanu od 4 lat. Wszystko co robie przynosi odwrotny efekt od zamierzonego Smutny Jest gorzej niz zle. Sierpien to duzo smutnych rocznic i jeszcze przekroczenie magicznej liczby 40 ...
Jestem dojrzala kobieta a zachowuje sie jak dziecko.
W relacjach z moim partnerem ostatni tydzien zburzyl wszystko dobre. Wplywaja na mnie zle uklady z dwoma osobami. Nie wiem czy to moja chora wyobraznia czy jednak dobra intuicja ? Chodzi o mlodsza corke Iris partnera i o jego mlodszego znajomego Jakuba. Corka stala sie wrogo nastawiona - nie mam pojecia co jest powodem? Jest taka do mnie i do partnera. Zawsze mialam z Nia swietny kontakt( partner byl nawet o to zazdrosny). Co sie stalo?
Jakub to syn ''przyjaciol'' ( dla partnera bo ja ich odbieram tylko jako tych , ktrzy zeruja na wiedzy i doswiadczeniu). Nie wiem dlaczego czuje niechec do tego chlopaka. Jak sie spotykamy to az pioruny strzelaja ...
To tyle
Moje pytanie: Jakie jest prawdziwe oblicze moich relacji z tymi ludzmi i jakie znaczenie w nich ma moj partner?
Kwiatek Buziak
dziekuje
d.

"Każdy nowo poznany Człowiek wie coś, czego my jeszcze nie wiemy."
Wątek zamknięty


Wiadomości w tym wątku



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości