Wątek zamknięty

Lenormand (mała talia) - wyciągnę karty w ramach ćwiczeń
#47

DashaDasia napisał(a):Moje pytanie: Jakie jest prawdziwe oblicze moich relacji z tymi ludzmi i jakie znaczenie w nich ma moj partner?
Zapytałam jakie jest nastawienie Iris do Ciebie (Koniczyna+Książka+Gwiazdy) i dlaczego Wasze relacje sie popsuły (Serce+Krzyż+ Dom). W podsumach obydwu układów pojawia się Twój obecny partner. Tak jakoś mi się widzi, że Iris mogła odkryć jakąś tajemnicę, nieszczerość (w domyśle Twoją) i to rzutuje na sposób w jaki teraz postrzega Wasz (Twój i swojego ojca) związek; może jej się wydawać, że jej ojciec przestał być z Tobą szczęśliwy. Pokazuje się jej uczucie, jej serce - czy ona myśli że stoisz na drodze jej miłości (do ojca albo jakiegoś innego mężczyzny)?
Na pytanie co możesz zrobić aby poprawić relacje z Iris, wyciągnęłam kartę Ogród, która podpowiada m.in. altruizm, opiekuńczość, odpowiedzialność za grupę ludzi, jak również kontakt z łenem natury, twórczość artystyczną. Pokaż jej, że w jakiejś części czujesz się odpowiedzialna za nią i jej ojca, pokaż jej swoją matczyną stronę osobowości, postaraj sie zapomnieć o własnych problemach i rozejrzyj dookoła, spójrz z boku na swojego partnera i jego dzieci i zastanów się co oni czują i czego potrzebują w sferze emocjonalnej.

Jeżeli chodzi o nastawienie Jakuba do Ciebie (Ryby+Bocian+Pani), to uległo pogorszeniu w ostatnim czasie. Tak jakby on czekał na wiadomość dotyczącą wsparcia, pomocy dla niego (może współpracy) i się jej nie doczekał i Ciebie za to obwinia. Tak więc w domyśle tutaj również pojawia się Twój partner, jako osoba od której Jakub oczekiwał tego wsparcia (być może również finansowego).
Wątek zamknięty


Wiadomości w tym wątku



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości