Śmierć w tarocie
#3

Sewerus nawet jak bym widziała w kartach Smierc to przecież nie powiem kljentowi że widzę jego smierc , ale przypuszczam , ze nie o to ci chodzi tylko o karty jakie mówią o smierci.
Więc z mojego doświadczenia zalezy jaki rozkład i w jakim miejscu karta.
Na pytanie a był wypadek pijany mąż mojej kolezanki z pracy przejechał 2 letnie dziecko .Tragedia była niesamowita .
Chciałam wiedziec czy to dziecko przezyje i koncowe karty były 8 mieczy , Swiat - dziecko było nieprzytomne , to było dosyc dawno , ale pamietam te karty do dzis i myslałam wtedy , ze karta Swiat , ze przezyje , a dziecko odeszło ale w inny świat.
W krzyzy celtyckim na pytanie czy facet zyje bo zaginał na miejscu 7 otoczenie - karta 8 kielichów - facet odszedł juz nie zył.
Kładłam sobie karty dnia juz nie pamietam innych ale Diabeł i 4 miecze- wypadek i trup na miejscu.I to zabił kierowca z którym wracalismy z pracy do domu , oczywiscie nie jego wina , bo facet był pijany.
Kładąc karty na cały rok koło astrologiczne w 8 domu karty 5 kielichów - to załoba
Królowa kielichów - to kobieta która opłakuje - to była moja ciotka zmarł jej mąz.
To takie moje doswiadczenia.
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości