Warsztat 69 - Szpitalne perypetie
#5

Afercia napisał(a):1. Jakie zdarzenie było przyczyną mojej operacji?
2. Jakiej części mojego ciała dotyczyła? (fajnie by było coś konkretnego ręka noga nerka mózg)
3. Dlaczego była to najgorsza operacja?

Na wejściu powiem, że bardzo ciekawy temat Hura aczkolwiek sprawy zdrowotne to moja "pięta achillesowa".

1. król denarów + 4 denarów - To był jakiś wypadek w domu lub w pracy, w zamkniętym pomieszczeniu. Przyczyną był jakiś materialny przedmiot, prawdopodobnie okrągły. Inna opcja - wypadek związany z pieniędzmi, schyliłaś się po upuszczone pieniądze i coś strzeliło w krzyżu. Generalnie widzę tu unieruchomienie. Możliwe, że był w to zamieszany jakiś mężczyzna...
2. 3 buław + 4 buław - mięśnie+kości (układ ruchu) lub układ krwionośny, ciężko mi określić dokładnie która część. Na obu kartach bardzo używane są ręce, więc stawiam na ręce.
3. 6 denarów + paź buław + 9 pucharów - Myślę, że szwankowała opieka, albo ze strony pielęgniarek, albo rodziny. W wyniku nienależytej opieki i wręcz infantylności, zaniedbania obowiązków ze strony personelu bądź najbliższych mogły pojawić się jakieś komplikacje. Niewykluczone, że trzeba było komuś dać łapówkę za należytą opiekę czy cuś... Może nie miałaś ubezpieczenia zdrowotnego i było ryzyko płacenia wielkich pieniędzy za pobyt w szpitalu.

Uśmiech
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości