portret Daffne
#7

Bardzo dziekuje za odpowiedzi i objasnienia...W zasadzie tylko wlasciciel portretu jest w stanie mnie oswiecic na temet realizacji "potencjalu" jaki w kartach istnieje...Nie kazdy zdaje sobie sprawe ze 'Potencjal" to nie jest jeszcze "Realizacja"...Dlatego z kart portretu zawsze trudno odzielic jedno od drugiego , bo miec "potencjal" to jeszcze za malo, a wlasnie karty portretu pozwalaja na lepsze poznanie owego "potencjalu"...W Twoim przypadku wydaje mi sie ze nadrabiasz strasznie szybko zaleglosci z przeszlosci ...(mam tu na mysli "karme").
Niestety rozklady karmiczne ciezko jest zweryfikowac nawet przez wlasciciela portretu , ale i na to sa sposoby bo ludzie maja podswiadome "odruchy" pierwotne i sa one jakgdyby "zakodowane" w podswiadomosci, niektorzy notorycznie je powielaja , ale sa i tacy, ktorych czasami "oswieci" -> Ty jestes takim przykladem "przebudzenia", ale to jest raczej wyjatek niz regula... Kwiatek

Czy człowiek nie umiejący liczyć, który znalazł czterolistną koniczynę, ma też prawo do szczęścia? - Stanisław Jerzy Lec
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości