Warsztat 44 - Początki
#12

Myślę, że nie będzie więcej chętnych, więc kończę warsztat.
Bardzo dziękuję wszystkim, którzy zechcieli w nim uczestniczyć Uśmiech

Z tym moim rozpoczynaniem było tak, że było to bieganie Uśmiech Wcześniej jakoś nigdy się za to nie zabrałam. Powodem była chęć towarzyszenia narzeczonemu, po to, żeby go zmotywować i zachęcić.

Niestety nikt nie zgadł dokładnie, o co chodziło, ale wiele z was było blisko Uśmiech Myślę, że Lila podała najtrafniejszą i najbliższą prawdzie odpowiedź
Lila napisał(a):Co rozpoczęłaś-As Bulaw który mówi rzeczywiście o początku działan -być może wskazuje na aktywność fizyczna ,na karcie mam owoce i kota moze wiązać sie z jakąś dieta i oczyszczenie organizmu , kot -z projektowaniem,wspinaczka ,jazda konna Oczko wróżeniem. As - może byc poczęciem dziecka ,zmiana w wyglądzie ,romans ,kurs tańca .

Przyczyna -10Kielichow -rodzina ,znajomi lub niespełnione marzenia,które chcesz urzeczywistnić. Oczko
Bieganie, a więc jest to aktywność fizyczna. Narzeczony, a więc właściwie rodzina (przynajmniej tak go traktuję).
poranna_cisza napisał(a):..Kto Cie do tego zmobilizowal..XIV Uiarkowanie
..osoba bliska Ci duchowo, ciepla i zrownowazona..Twoj mentor lub nauczyciel, przewodnik duchowy.. Buźki
Chciałabym móc tak powiedzieć o moim facecie, ale niestety ten opis to zupełne jego przeciwieństwo Rotfl Ale troszkę się uśmiałam myśląc tak o nim Uśmiech

Wszystkim wielkie dzięki za mój pierwszy (mam nadzieję, że nie ostatni) warsztat Kwiatek Kwiatek
Lila, wielkie brawa i gratulacje dla Ciebie Oklaski Buźki
Czekam na Twój kolejny warsztat z niecierpliwością Uśmiech
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości