Anioły w snach
#18

ivana napisał(a):
natka napisał(a):Ivano, według mojego sennika* wsparcie Anioła i cenne rady są obietnicą szczęścia. Jego pojawienie się w snach prowadzi do lepszego zrozumienia samego siebie i innych. Biały Anioł to posłaniec zwiastujący dobre nowiny.
Aniołowi, nasi posłańcy, to duchy opiekuńcze. W zależności od naszych działań, od potrzeby inspiracji czy pomocy mogą się okresowo pojawiać także inni przewodnicy, na przykład zmarli rodzice. W Twoim śnie to była Święta Zofia.
* Sennik. 2200 haseł. Mitologiczna, psychologiczna i psychoanalityczna symbolika snów - Marie Coupal


Bardzo dziekuje Natko za te podpowiedz, jest cenna..moja intuicja mi podpowiada ze on pokazal ze "jest" i ze od tej pory o cokolwiek poprosze moze zostac spelnione...


Nie oceniaj, nie krytykuj bo to znaczy, ze nacisnelam na jakis Twoj guziczek, ktory masz do przepracowania skoro tak cynicznie reagujesz wiec im bardziej bedziesz cyniczny tym wiecej masz blokad w swoim zyciu, ktore nie puszcza Cie dalej i bedziesz ciagle dreptal w miejscu Tarocie, nie bedziesz szedl dalej, nie bedziesz sie rozwijal...Mnie smutno jak czytam zlosliwosci innych po prostu bo to znak jak bardzo im zle...a nie chca sie do tego przyznac...
Daleko mi do nawiedzenia, mozesz mi wierzyc, ja po prostu jestem czujna i zwracam uwage na Znaki w moim zyciu , bo nic nie dzieje sie przypadkiem
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości