Warsztat 77 - Pasja z przeszłości
#4

No szlag by to... wcięło mi całą poprzednią wiadomość i muszę pisać jeszcze raz Beczy

1. Co było moją największą pasją w czasie studiów??
Rycerz Kielichów - Księżyc - 6 kielichów
Żeglarstwo, lotnictwo, archeologia, speleologia, nurkowanie, chodzenie po górach, zwiedzanie starych obiektów historycznych/ruin/ zamków, branie udziału w rekonstrukcjach historycznych, jazda konna, malarstwo... Zmęczony

2.Jaka sytuacja zmusiła mnie do zaprzestania i dlaczego była ona wyjątkowo trudna dla mnie i mojej rodziny?
9 pentakli - 9 mieczy - Śmierć
Było to coś bardzo przykrego. Jakaś klęska żywiołowa, rozwód, albo choroba, albo - przepraszam za dosłowność - nawet śmierć w rodzinie. Sytuacja, która wymagała od Twojej rodziny konsolidacji i była źródłem wielu zmartwień, stresu i łez.
Inne co mi przychodzi na myśl, to nagłe pogorszenie się sytuacji finansowej i/lub konieczność wyjazdu za granicę, co spowodowało duże zmiany i konieczność budowania wszystkiego na nowo.

3.Jakie cechy w sobie wyrobiłam dzięki tej pasji?
5 pentakli- As pentakli
Umiejętność radzenia sobie w trudnych sytuacjach (sprawność fizyczną); cieszenie się z własnych osiągnięć; umiejętność wspierania się i współpracy z innymi ludźmi (lub zwierzętami); docenianie nawet małych powodów do radości; wrażliwość na piękno Świata/zwierząt; podziw i respekt dla przyrody; samodzielność; sprawność fizyczną; umiejętność planowania; intuicję; rozróżnianie tego co ważne od tego co mniej ważne; nauczyłaś się wieleo sobie samej i innych ludziach.

Ciekawa jestem czy w ogóle coś z tego okaże się prawdą, bo muszę się przyznać, że dla mnie jest to najtrudniejszy z dotychczasowych warsztatów :chores-chopwood:
Dziękuję Bronka za ten warsztacik Buźki
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości