Buławy a miłość w tarocie.
#2

Hej,
dla mnie dwójka buław to taki trochę casting, fajnie jest bo mam wybór między kilkoma opcjami i wybieram tą najpewniejszą... często też takie stanie w progu i wyglądanie za najlepszą opcją i po długich przemyśleniach i analizach co warto a co nie, dokonanie wyboru... o którym mówi już 3 buław, czyli zrobienie pierwszego kroku w kierunku...
4 buław mówi już raczej o pewnej stałości, takim czasie kiedy zaczyna się związek krystalizować i materializować bardziej na fizycznym planie niż tylko w teorii pt fajnie mam kogoś... lecz robimy coś wspólnie, może razem zamieszkamy, może kupimy coś "naszego" itd...
5 mówi o konkurencji o staraniach ale i czasem o szukaniu sposobu na poszerzenie strefy wpływów... może jakiś melanż na mieście podczas gdy partnerka na chacie...
6 buław w miłości to dla mnie bardzo optymistyczna karta, jakaś forma sukcesu - nie wiem, zaręczyny, jakiś inny przełom itd... ale w postawie może mówić o byciu snobem, może złe słowo, raczej o takim byciu panem i władcą w związku... moment gdy ktoś bryluje, co wiąże się z tym że inni muszą stanowić dla niego tło... bycie takim samym jak reszta wyklucza się przecież z sensem słowa sukces...
7 buław to dla mnie w miłości taka trochę karta kombinowania... często pokazywała mi takie energie typu, sprawdzę co ten partner na serio wyprawia, czy też nie spędza za dużo czasu z jakąś koleżanką... a może z kimś na fejsie pisze... ale też stawianie czoła problemom i przy dobrych kartach umiejętność radzenia sobie z problemami...
8 buław to komunikacja ale też popadnięcie w coś w stylu wszystko na raz... taka energia jak crowley fajnie na kartach ma, że w każdym kierunku ta energia się rozpierzcha przez co nie da się zrobić czegoś konkretnego w jednym z nich.
9 buław pokazuje takie bronienie swojego terytorium na zasadzie podniesionej gardy jak na ringu... oczekiwanie na atak i przez to też brak zaufania, bycie czujnym i przezornym by nie dostać niespodziewanie w czambo Język
10 buław to czasem tyrania takie ściskanie drugiej osoby... męczenie się w związku ale i taki natłok spraw i popadnięcie w takie zajęcia dnia codziennego gdzie żyjemy sprawami a nie uczuciem do siebie.... takie moje przemyślenia dla buław

pozdro

s
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości