Klątwy i uroki
#1

ostatnio mamy wysyp wrozb n/t "czy ktos rzucil na mnie klatwe lub urok"

wiem, zandujemy sie na forum ezo, sporo z nas obraca sie w srodowisku wrozow, wiedzm i roznych niewypowiedzainych rzeczy
ale czy nie uwazacie, ze rozsadniej byloby przyjrzec sie swojemu zyciu, jakie bledy popelniamy, czego nie wykorzystujemy zamiast zwalac
na podejrzanych osobnikow (a czesto mamy w domysle bliskich znajomych - bo ktoz inny moglby nam zle zyczyc???) nasze porazki czy jesienna depresje...

sama mam sporo problemow, ale raczej przypisuje je swojej nieudolnosci czy nieprzystosowaniu do swiata niz temu, ze ktos celowo pastwi sie nade mna
(oczywiscie, takie mysli tez mam, jaka kazda normalna wrozka Rotfl )
jesli juz sie czegos doszukiwac w dzialaniu innych - to raczej nieswiadomego wampiryzmu eneregtycznego i z tym warto walczyc,
bo potrafi zupelnie wyssac z sil i pozytywnej energii - zatem zrywajmy polaczenia (jesli sie da) badz je naprawiajmy, leczmy

jesli nasze probemy nie mijaja, to - zamiast dreczyc sie tym, kto rzucil na nas klatwe, dajmy sobie pomoc i zwrocmy sie po
wsparcie do psychologa, ktory pomoze nieco przeanalizowac i uporzadkowac nasze wnetrze, uswiadomic jak mozemy wyrazac swoje potrzeby i pragnienia bez poczucia winy, a z poczuciem odpowiedzialnosci
zrobmy tez badania, bo nie tylko cialo cierpi od psyche, ale i zachwiana rownowaga w organizmie moze miec wplyw na nasze samopoczucie
i pamietajmy o zdrowym odzywianiu, z uwzgednieniem pory roku (mniejsze naslonecznienie, brak wit. D)

pozdrawiam serdecznie Ania
Kotek
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
Klątwy i uroki - przez Iska - 24-06-2017, 23:33



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości