Warsztat 130 - Sen
#13

Kochani, minęło pół roku i ja już ochłonęłam po tych wydarzeniach. Może nie wyczuliście mojej energii...
Wasze karty mogły pokazać inne aspekty tych wydarzeń.

Luks napisał(a):Witaj, idę na pierwszy ogień!
Zasadniczo znam się tylko na kartach, więc użyję tej techniki Uśmiech
Tytułem wstępu - 27.01.2016 = 2+7+1+2+1+6 = 19 = 1+ 9 = 1, numerologicznie dzień był pod wibracją 1. A więc mogłaś doświadczyć czegoś nowego lub coś rozpocząć.
Liczba dnia -27,
liczba miesiąca i sumy - 1,
liczba sumy dnia oraz sumy roku - 9,
wszystkie te liczby pokazały, że sama musiałam się zmagać z problemami, które na mnie spadły.

Luks napisał(a):1: Cesarzowa + paź denarów + 4 pucharów
Otrzymałaś wiadomość od swojej koleżanki, z którą nie utrzymywałaś kontaktu przez jakiś czas, być może z powodu wcześniejszej kłótni lub po prostu znajomość nie przetrwała próby czasu. alternatywnie Cesarzowa z księżniczką monet może informować o ciąży, a 4 kielichów o mdłościach. A więc wiadomość o ciąży - własnej / cudzej.
Cesarzowa pokazała mnie, która mimo zagrożenia wyszła cało.

Luks napisał(a):2: Świat, Koło Fortuny, Magik
Z pewnością coś bardzo ważnego, przełomowego, z jednej strony zakończenie jednego etapu w życiu, a z drugiej rozpoczęcie kolejnego. AW z natury rzeczy mówią mało o szczegółach, więc ciężko mi tu podać konkret, ale to mogła być decyzja o zmianie miejsca zamieszkania, w tym wyprowadzce za granicę. Na marginesie, mogłaś też coś wygrać.
Świat to "my home is my castle", Mag jako złodziej.


Annhedonia napisał(a): Król monet, 8 monet, 6 monet Pierwsze wydarzenie ewidentnie pokazuje mi się jako sytuacja związana z pieniędzmi, pracą. Może dostałaś awans na inne stanowisko, przeszłaś do innej pracy, dostałaś podwyżkę, albo ktoś z Twoich najbliższych ? Myśli Myślę, że chodzi o jakiś zysk materialny.
Bez wątpienia chodziło o finanse, na szczęście tylko finanse. Nie zysk, ale strata.

Annhedonia napisał(a):Paz buław, Umiarkowanie, Śmierć Drugie wydarzenie... dziwne karty, nie wiem jak to ugryzc szczerze mówiąc. Dostałaś jakąś informację od kogoś, może od tej koleżanki albo o tej koleżance od kogoś innego. Na pewno ta sytuacja wpłynęła na Ciebie w sposób znaczący i jak wcześniej wspomniał Luks- coś się zakończyło, nastąpiła drastyczna i duża zmiana. Nasuwa mi się myśl, że może koleżanka zrezygnowała z pracy i Ty weszłaś na jej miejsce?. Albo ona faktycznie musiała się wyprowadzić? możliwe, że coś złego ją spotkało i przyszła z problemem do Ciebie?.
Albo dostałaś jakąś informację i ktoś lub Ty sama próbowałaś jakoś to załagodzić, poradzić sobie. Czuję, że chodzi o sytuację niezbyt przyjemną. Informacja o chorobie, może o śmierci? albo odwrotnie- ktoś się pojawił z pomocą, radą, rozwiązaniem jakieś sprawy... Myśli
W tym czasie byłam sama, sama z problemami. Pojawił się we mnie lęk, że sytuacja się powtórzy.

nastek96 napisał(a):1. Gwiazda, 4 kielichy, Giermek Mieczy
Dostałeś jakąś szanse o jakiej marzyłęś, albo wiadomość od mężczyzny, która miała ci pomóc sie rozerwać
Ponownie 4 kielichów - to może być sytuacja na drodze, która mnie zaskoczyła.

nastek96 napisał(a):2.Śmierć, 9 buław, Cesarz
Zakończyłeś spór z jakimś męźczyzną, przestałęś być nieufny wobec jakiejś osoby. Mogło coś sie wydarzyć, że przstałeś być nieufny sobie i stałeś sie jak cesarz władczy i pewny siebie. Mogłeś też walczyć o posade i sam stałeś sie władcą dla innych.
Tu na odwrót, po tym wydarzeniu, straciłam zaufanie.

Jeżeli chodzi o sen, jajka i samochód pokazały wypadek. Dziura w garażu, muł - to włamanie (ale miało miejsce z tyłu budynku, od ogrodu). Bagaże, które wyniosła koleżanka, srebrne jak kasetki z banku - to kradzież.

Nie było zwyciezcy, a trzeba utworzyć kolejny warsztat. Proponuję chętną osobę, kto z Was ma pomysł na nową zagadkę? Do dzieła!
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości