#14

miriam napisał(a):Pierwszy Twoj sen oznacza , ze" grzebiesz" ciągle w swojej przeszłości . Grzebiesz w tym co sie dawno juz zakończyło , w czymś co było dla ciebie bardzo ważne , a z czym tak do końca się nie pogodziłaś. Nie oznacza nic złego . Drugi sen otwarta trumna może oznaczać pożegnanie Twojej przeszłości . Tu powinna nastąpić śmierć starej świadomości , by zrobić miejsce na nowe. Czego Ci serdecznie życzę. Uśmiech


I to chyba najtrafniejsza interpretacja Oklaski . "Grzebiesz w tym co sie dawno juz zakończyło , w czymś co było dla ciebie bardzo ważne , a z czym tak do końca się nie pogodziłaś"
Caly czas wracam wspomnieniami do pewnej dziewczyny z ktora wiazalem wielkie nadzieje, caly czas myslalem ze moze jednak cos z tego wyjdzie.... Teraz jestem w zwiazku z kims innym, mialem nawet zerwac bo nie umialem sie pogodzic z tym z ta druga nic nie wyszlo, tak bardzo mi na niej zalezalo ze nie potrafilem byc z kims innym. "Drugi sen otwarta trumna może oznaczać pożegnanie Twojej przeszłości " - chyba oznacza ze uda mi sie o niej zapomniec, oderwe sie od przeszlosci i zaczne wszystko od nowa Uśmiech

Dzieki wielkie wszystkim i ciesze sie ze te "czarne wizje" sie raczej nie sprawdza Uśmiech
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 3 gości