Ankieta: Wybierz 1 lub 2 autorów najlepszych prac - Nie posiadasz uprawnień, aby oddać głos w tej ankiecie.
slawek_88
24.24%
8
24.24%
Helge
6.06%
2
6.06%
Gabriela
6.06%
2
6.06%
Sylla
12.12%
4
12.12%
Mirra
18.18%
6
18.18%
rudalila
15.15%
5
15.15%
aja
18.18%
6
18.18%
*) odpowiedź wybrana przez Ciebie Wyniki ankiety


Konkurs - karta Księżyc
#8

Oto moja propozycja karty Księżyc - tym razem kredkami Rotfl[ATTACHMENT NOT FOUND]

Opis:

- Księżyc świeci światłem odbitym, stąd blask słońca który go oświetla
- skoro to światło odbite to nie daje takiego blasku stąd nie można wierzyć temu co się widzi i trzeba kierować się intuicją
- lampka symbolizująca oświecenie, wiedzę, na nic się nie przydaje bo zmysły są zablokowane (opaska na oczy)- nic i tak nie widać, dlatego trzeba zapomnieć o tym co wiemy i co zdaje się że widzimy, bo to nie musi być prawda
- musimy wyjść z założenia że kierujemy się intuicją (stąd woda z której wychodzi postać w piżamce Rotfl )
- dwie wieże symbolizują świadomożś i podświadomość między którymi się poruszamy, wykorzystując tylko jedną z nich nigdzie nie zajdziemy
- księżyc to też uosobienie naszych lęków, w niewyraźnym świetle widzimy często to czego się boimy (duchy, pająki itp)
- sowa na gałęzi drzewa symbolizuje mądrość, której wykorzystanie jest kluczem do wyjścia z ciemności
- często w ciemnościach i niejasnych sytuacjach chodzimy po omacku - stąd wyciągnięte ręce dziewoji
- droga do jaśniejszego nieba wskazuje że na końcu tej drogi jest światełko - jak w tunelu, tyle tylko że dojście kosztować nas może wiele trudu i strachu - straszne drzewa
- sam księzyc ma w sobie coś ze słońca - świeci jego blaskiem tak więc niczym jing i jang łączą się te dwa ciała niebieskie dając harmonię (słońce to świadomość, Księzyc podświadomość)

to chyba tyle myślę... jak mi coś się przypomni to dopisze Bezradny
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 3 gości