XII - Wisielec
#18

Dzisiaj Kochani olsniło mnie na temat karty Wisielca, sama miałam z nia kilka razy do czynienia ale dzisiaj rozmawiałam z koleżanka (Beatka) na ten teamt i poszlam sobie na spacer. Olsnienie przyszło na spacerze ..a zeby byośmieszniej w tej karcie chodzi o olsnienie czyli swiadome wyciaganie wnisoków. Juz pisze na przykładach.

Jesli wyciagamy karte WISIELCA na zwiazki to karta mowi nam , ze ten zwiazek jest w tzw zawieszeniu, nie skonczył sie ale zastygł w miejscu bez konkretnych decyzji. Moze to bycseparacje dla małżenstwa.
Zawieszenie ma słuzyc poszerzeniu wiedzy i perspektyw, dostrzezeniu pewnych sytaucji, których wczesniej nie widzielismy badz nie chcielismy widziec, dostrzezenia w koncu nowych rozwiązań. Z karty tej wynika oświecenie .
I teraz konkretnie zazwyczaj w zwiazkach jest tak, że każde chce dopasowac partnera do siebie , do swojej sytuacji, kazdy patrzy z własnej persperywy na jakis problem i nie widzi nic innego jak pozycja własna. Zadne nie chce sie ugiąc , co wtedy? A no wisielec .... i sobie mysla "poczeam az skruszejesz, zoabczysz jak to jest gdy mnie nie ma, przemyslisz i dostrzezesz tez moja perspektywe". I to jest to. Jesli jest to karta nr 1 to pokazuje obecna sytaucje zwiazku, jesli karta 2 to pokazuje problem lub jest wskazowka aby sobie przemyslec i umiec tez spojrzec na to z perspektywy partnera, moze jest tak ze czegos nie widzimy a slepo upieramy sie przy swoim. Jako karta 3 daje wynik czyli najprawdopodobniej zachodzi tu rozbieznosc interesow i kazde trwa przy swoim i dojdzie do zawieszenia zwiazku . Zawieszenie nigdy nie jest na zawsze po czasie jak juz olśni, któregoś z partnerów odwiesza sie taki delikwent mając cos konkretnego do powiedzenia, chce kompromisu badz nawet rezygnuje ze swojej zatwardziałej wczesniej postawy. Oczywiscie to zalezy, na ktorej pozycji jest dana karta i jakie sa karty sasiadujace. Wisielec to karta nienautranej sytuacji, jak wiec zwiazek trwał tak teraz zostaje zawieszony.
W pytaniu o prace natomiast moze to byc urlop lub nawet bezrobocie - odwrotna sytaucja do tego jak było pierwotnie. Pozycja Wiselca cos wnosi ,jak pisałam oświecenie i zmiane i pieknie widzimy , ze nastepna karta jest karta Smierc czyli owa zmiana bo z kolei Smierc jako transformacja to wcale nie tylko zła karta ona wskazuje na zmiane pogladów, na zmiane zdania, na zmiany w nas lub zmiany w innych . Przychodzi po Wisielcu i z niego wynika z przemyslen , z tego ze dojrzelismy do pewnych zmian wcale nie musza byc to zmiany na gorsze.
Jeżeli nie ma z kims zupełnie kontaktu , nie pojawia sie w pracy, nikt nic nie wie tel milczy i wychodzi nam Wisielec po niej jako wynik śmierc to tutaj musiamy ja tez barac bardzo dosłownie i nie lekcewazyc tej wskazówki gdyz moze oznaczac czyjąs smierc faktycznie.
Wisielec niesie ze soba tez małą komunikatywność...odnosząc do wcześniej opisanych relacji-związów kontakt jest sporadyczny lub w ogóle zanika ... ale tez chwilowo. Luzik

Kartami podobnymi do Wisielca jest wśród AM 4mieczy i 2mieczy . 4mieczy ma pierwiastek chęci wylecznia z relacji(czyli odcinamy siei nie kontaktujemy bo chcemy sie z tej miosci wyleczyc ale tez myslimy mocno o niej) a 2mieczy dotyczy przemyslen aby nawiazać kontakt i móc szczerze porozmawiać, wyjasnic cos w 4 oczy takie szykowanie sie na rozmowe z druga osoba... w koncu dwojka.

Wisielec w odp na inne pytanie pokazał mi : obraz wiszacy na scianie ale tez kiedys dawno brałam udział w zagadce tarotowej i pokazał mężczyzne o odmiennej orientacji sexualnej. W sytaucja gdy była poszukiwana zaginiona osoba niestety jej samobójstwo przez powieszenie - to takie też negatywy tej karty o jakich zapomnieć nie można.

Kwiatek

Post poprawiłam ponieważ zauważyłam kilka błędów tzw literówek . Nie wygląda to estetycznie niestety .
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
XII - Wisielec - przez Tarofides - 12-11-2010, 19:51
RE: XII - Wisielec - przez Kama - 09-04-2021, 22:25
RE: XII - Wisielec - przez Iwona Agata - 10-04-2021, 14:03
RE: XII - Wisielec - przez LeCaro - 11-04-2021, 01:40
RE: XII - Wisielec - przez Kama - 11-04-2021, 08:25
Wisielec - przez liv222 - 13-07-2017, 12:00



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości