Czy to demagogia , czy nie?
#2

miriam napisał(a):rudalila pisze:

Niektóre z waszych wyjaśnień na ten temat zatem to swoista demagogia..ale nie roztrząsajmy tego, bo to nie ma znaczenia....
Poniższy fragment bardzo mnie intryguje...bo ta energia jest w nas z tego co tu napisane...czy zatem rzeczywiście można ją wyzwolić tylko przy pomocy mistrza ?

Moja Mistrzyni twierdzi, że np lata intensywnej praktyki choćby jogi mogą pozwolić uzyskać
Cytat:taki efekt energetyczny na poziomie ciała jak po inicjacjach tzn. energia życia może swobodnie przez nas przepływać, ale czy aktywuje się wtedy kanał uzdrowicielski ? tak żeby bez szkody dla nas samych przekazywać energię? nie własną, ale energię Kosmosu? tego nie wiem. A przy Reiki wiem. Jesteśmy bezpieczni.
Reszta w wątku <!-- l --><a class="postlink-local" href="http://dobrytarot.pl/viewtopic.php?f=50&t=7150">viewtopic.php?f=50&t=7150</a><!-- l -->

A CO DO DEMAGOGII...
To dam Ci przykład. Lilu... Oczko
Cytat: mam 30 lat
parapsychologią, medycyną komplementarną oraz psychologią zajmuję się od przeszło 10 lat
Całe swoje życie poświęciłem na rozwój swojej duszy, umysłu oraz ciała studiując stare pisma greckie, hebrajskie, aramejskie jak również dokumenty zapisane sanskrytem, ucząc się psychologii oraz parapsychologii a także rozwijając się ćwicząc jogę. W chwili obecnej pracuję wyłącznie jako nauczyciel nauk ezoterycznych

Stworzyłem także system Reiki xxx, dzięki któremu można oczyścić, odblokować oraz pobudzić do prawidłowego działania czakry jak również usunąć wszelkie patologiczne podpięcia w ciałach subtelnych. Wszystko po to aby służyć Tobie pomocą, dobrą radą oraz wsparciem na trudnej ścieżce Twojego życia.

znany jestem ze Strumienia Czasu, Oczyszczania i odblokowywania czakr jak również ze Złotych Kart, które rozdaje osobom dzwoniącym. Złote Karty opieczętowane magicznymi pieczęciami pochodzącymi z tradycji Usui Reiki Ryōhō mają siłę przyciągania do ich właściciela Miłości, Zdrowia oraz Bogactwa.

Pisemna GWARANCJA
Jest to dokument w którym daję Tobie GWARANCJĘ Skuteczności Energii Reiki oraz zabiegów, które przeprowadzam z jej udziałem

Gwarantuję pozytywne efekty przeprowadzonej przeze mnie terapii z udziałem Energii Reiki jeżeli Pacjent przestrzega poniższych zaleceń i w pełni stosuje się do wszelkich wskazówek. Nie mogę dać pełnej gwarancji osobie, która otrzymuje moją pomoc za pośrednictwem osoby trzeciej oraz osobie, która w ostatnich sześciu miesiącach korzystała z innej metody energetycznej (oczyszczania, uzdrawiania, uwalniania).
Pełną gwarancję otrzymuje osoba która w kontakcie bezpośrednim (rozumie się tu także kontakt telefoniczny), otrzymała ode mnie pomoc oraz przestrzega w pełni poniższych zaleceń.
1.Oddycha równomiernie oraz głęboko minimum trzy razy dziennie po dziesięć głębokich, energetyzujących oddechów (brzuch – przepona – szczyt płuc) wdychając i wydychając powietrze przez nos.
2.Przestrzega zaleceń udzielonych przed, w trakcie oraz po przeprowadzonym zabiegu.
3.Pozostaje pod stałą opieką lekarzy oraz terapeutów – jeżeli zachodzi taka potrzeba.
Wprowadził do swojego życia Pięć Wskazań Reiki Dziś nie martw się
1.Dziś nie martw się
2.Dziś nie złość się
3.Dziś oddaj cześć oraz szacunek drugiej osobie oraz każdej żywej istocie
4.Dziś pracuj uczciwie
5.Dziś okaż swoją wdzięczność każdej spotkanej osobie

Informacje dodatkowe - Pięć Wskazań Reiki
1 i 2 - Dwa pierwsze punkty nawiązują do bardzo ważnego prawa, które panuje w energoterapii. Jest ono zapisane między innymi w „7 Zasadach Huny” oraz „Szmaragdowej Tablicy Hermesa”.

O ś w i a d c z e n i e
Z uwagi na ostatnie zdarzenia informuję, że nie biorę odpowiedzialności za działania prowadzone przez moich uczniów Reiki oraz osoby trzecie, które powołując się na mnie oraz Reiki xxx wykonują oczyszczenie czakr bez przeprowadzonego przeze mnie szkolenia potwierdzonego imiennym certyfikatem.

Osoby takie nie wykonują oczyszczania czakr, kanałów energetycznych oraz nie usuwają patologicznych energii zgodnie z duchem Reiki Czakralne
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości