Wątek zamknięty

Zakretka
#16

nadzieja_aa napisał(a):tak ogólnie co mi się rzuciło w oczy - to mężczyzna dla którego kobieta stanowi element dekoracyjny, może nie dbać o dom, może nie ugotować ale ma być atrakcyjna. poza tym uwielbia kobiety i jeśli nawet sam ich nie podrywa to one za nim sznurkiem idą - ma w sobie coś pociągającego to coś co przyciąga kobietki...Uśmiech. I wydawałoby się ze u tego pana niby wszystko jest w porządku jednak mu stale cos brakuje -chwilami może chwilami odczuwać wewnętrzna samotność i ciągle szukać czegoś więcej.

zgadza się

ramona napisał(a):[i][i]w wyzwaniach ma zera więc myślę ze bedzie przechodził chaos w zyciu może się ciągle cos nowego rodzic i zostac w zarodku nie zrealizowane , ponieważ ma nadmniar 3 więc może miec sporo róznych pomysłów , ale ich nie realizować . To wybujała wyobraznia , powierzchownośc i gadatliwośc , a przy tym rozpraszanie energiii chaos życiowy.[/i][/i]
Ma tez nadmiar 6 co może powodować drobiazgowośc i przywiązywanie wagi do błahostek , nadopiekunczośc , oraz branie na siebie nadmiaru obowiązków , którym moze nie podołac. moze miec kłopoty z przystosowaniem sie do otoczenia i byc ciągle niezadowolonym.
Matka ciepła i prowadząca przyjazny dom z ojcem moze byc brak prawidłowych relacji.
to człowiek wrazliwy na otaczajacą go atmosferę
,
lubiacy swoje problemy rozwiązywac w samotności .powinien kierowac się głosem wewnetrznym i intuicją , ma psychologiczny wgląd w osobowośc drugiego człowieka . może manipulowac i uzalezniać , ale to ludzie niosący pomoc dla innych.
9 jest kontaktow i wzbudza sympatię u ludzi , ale czasami żyje w swiecie iluzji i wtedy staje si ę słaba i nadwrazliwa podatna na kryzysy i uzaleznienia.
To człowiek kontaktowy towarzyski i z wibracji wynika ze moze posiadac jakies uzdolnienia artystyczne, muzyczne .praca dla ludzi i wsród ludzi
.

zaznaczyłam to co się zgadza Uśmiech

dzięki
Wątek zamknięty


Wiadomości w tym wątku



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości