Nauka kart klasycznych

Kalena napisał(a):Witam
skoro ten dział to nauka wiec znów mam pytanie i liczę na waszą pomoc. Rozłożyłam karty w rozkładzie 3x8 i najbardziej interesuje mnie ostatni rząd dotyczący mojej przyszłości. Pytanie do kart: Co mnie czeka w najbliższej przyszłości?
[Obrazek: 01122012001.jpg]

Nie bardzo wiem jak mam zinterpretowac ten ostatni rząd, bo między mną dama kier a moim mężem królem kier jest silna karta miłości 10 kier. Obecnie z mężem przechodzimy bardzo poważny kryzys w zwiazku, myślimy nawet o rozwodzie.
Początkowe karty Walet trefl Z 9 kier – wskazują na doskonały rozwój romansu kolejne jednak Walet trefl z 9 trefl - przeszkody w układaniu sobie życia. Nie wiem czy dobrze to rozumiem ale wyczytałam z tego że czeka mnie jakiś miły romans ale pojawią sie przeszkody w tym żeby byc z tą osobą i prawdopodobnie będzie to miłośc do mojego męża?
Co wy o tym sądzicie?

gdybym ja rozkladala te karty, powiedzialabym tak

nie rozpamietujesz przeszlosci, zyjesz dniem dzisiejszym, w twoj zwiazek byl w przeszlosci twoim spelnieniem marzen, radoscia ale wpadl kryzys, jedyne co was laczy to dziecko...

ale celowo napisalam gdybym ja rozkladala, dlatego ze wiem co do kart klasycznych kazdy inaczej je interpretuje
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości