Wypadek samochodowy
#4

Przeżyć wypadek oznacza, że znajomość i obcowanie z niefrasobliwymi osobami przysporzy ci strat lub kłopotów... a dzieci mogą oznaczać szukanie wyjścia z sytuacji konfliktowej; chcesz rozpocząć od nowa, skierować na nowy szlak swoje życie, także wewnętrzne. Dziecko podobnie jak młodość, może symbolizować szansę i możliwość dalszego rozwoju. Często ujawniają się w tym symbolu konflikty spowodowane przeważnie niedojrzałością...

Czyżby to tak jak piszesz:
Mirra napisał(a):Ja myślę , że mój sen można zatytułować "Z dalekiej wracam podróży "
oznaczało, że pogodziłaś się z przeszłością i zaczynasz wszystko na nowo?? Myśli , że przeszłość to już tylko wspomnienie, a teraźniejszość jak:
Mirra napisał(a):Hmm . No dobrze , opisałaś archetypowe symbole.
Truelife napisał(a):Prosta droga - na obecnej drodze życiowej będziesz jasno postrzegał swoje obowiązki, czy prace do wykonania; jasno wytyczony kierunek;
10 - jako 1+0 - 1-dotyczy poczatku czegos waznego, rozpoczecie nowego etapu zycia co za tym idzie zakonczenia poprzedniego etapu.
8 - Liczba dużej mocy, regeneracji i energii koniecznej do uzdrawiania. Oświecenie. Rozwój. Moc.
3 - Zapowiada korzystne zmiany, harmonijny rozwoj. 3 to calosc rozumiana jako poczatek, środek i koniec.

... myślę, że twój sen to jak przebudzenie z koszmarnej przeszłości, a te symbole wymienione przez Truelife, a tak wyraźne w Twoim snie opisują teraźniejszość Tak

Pozdrawiam Miruś i życzę mniej drastycznych snów Buźki
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości