Warsztat 9 - Maj [rozwiązane]
#42

Ruda lila Uśmiech zaryzykuję i poruszę inną stronę ....powiedziałabym jeszcze ,że jedziesz do specjalisty...może uzdrowiciela z dzieckiem i sobą Uśmiech być może chodzi tu o uleczenie wzroku ....(dziecko mi się pokazało od razu z przełożenia więc może być właśnie ta istotna sprawa dla ciebie/chyba,że jakieś chodzi o jakieś choroby z dzieciństwa lub dziecięce/) lub inne części ciała...ale chyba bym skupiła się na wzroku...no nie wiem.Cały czas pokazuje mi się szansa od losu....raczej nie powiedziałabym tu o cykliczności...tylko próbowanie czegoś od nowa....pojawiła się szansa,którą musisz wykorzystać.Chyba,że co jakiś czas przyjeżdża gość z jakimiś zdolnościami uleczania...ale chyba w Polsce się to zadzieje...i jedziesz tam po to z ogromną nadzieją.Pokazuje mi się jakby wyższość duchowa....człowiek,który kieruje naszymi myślami....zmienia nasze pole widzenia....wprowadza w nie pojęty dla nas stan wiary...tak bym to ujęła....

.....no i ostatnia wersja sama się bierzesz ślub....ale naprawdę w to wątpię choć karty ładne.... Kwiatek Kwiatek Kwiatek Kwiatek
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości