Nasze zwierzaczki

Oto mój nowy nabytek - Józek IV. Znaczy , że było ich wcześniej trzech ale imię pozostało. Zdjęcie trochę nieostre ale śmigał drań tak, że mój aparacik nie dał rady wyostrzyć. Ale kolorek ma fajny, co nie ? Oczko Luby mi sprezentował wraz z kilkoma jeszcze rybkami. Z braku możliwości nabycia krokodyla. Rotfl Rotfl Rotfl No jeszcze nie wiem, czy to wystarczy, heheh.
[Obrazek: fa4505b7-4530-4055-a430-2ab37a3c2801_zpsc5344023.jpg]
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
Nasze zwierzaczki - przez Małgosia - 05-12-2011, 14:45
RE: Nasze zwierzaczki - przez Mikesz - 18-04-2017, 21:41
RE: Nasze zwierzaczki - przez gargulec - 03-09-2017, 19:32
RE: Nasze zwierzaczki - przez Mikesz - 03-11-2017, 15:24
RE: Nasze zwierzaczki - przez Esmictimssi - 13-11-2017, 20:27
RE: Nasze zwierzaczki - przez Mikesz - 26-11-2017, 15:08
RE: Nasze zwierzaczki - przez LeCaro - 27-11-2017, 00:51
RE: Nasze zwierzaczki - przez DamaPikowana - 27-11-2017, 21:14
RE: Nasze zwierzaczki - przez LeCaro - 28-11-2017, 04:29
RE: Nasze zwierzaczki - przez Mikesz - 28-11-2017, 13:33
RE: Nasze zwierzaczki - przez DamaPikowana - 28-11-2017, 18:33
RE: Nasze zwierzaczki - przez sad_heart - 11-01-2018, 18:19
RE: Nasze zwierzaczki - przez LeCaro - 15-01-2018, 02:31



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości