Filmy...
#1

Śniło mi się że ktoś pokazuje mi filmy z najwazniejszych wydarzeń na świecie...
Tych filmów było ze 6 ale pamietam tylko 3 ostatnie.

1. Na torach niedaleko mojego domu ląduję jakaś latająca maszyna. Zastanawia mnie dlaczego śmigło ma pod spodem.

2. Przez moje podwórko przechodzą tory. Widać z dala pędzący pociąg. Na torach znów ląduje jakaś maszyna - bomba ? - i wybucha niszcząc niewielki odcinek torów.
Ktoś tłumaczy że w takich wypadkach, gdy pociąg jest tak rozpędzony tylko to może go uratować. Pociąg sie nie wykoleja. Przeskakuje ten kawałek i jedzie dalej.

3. Ten film rozopoznaje. Wiem że dzieje sie u mnie na podwórku, że uczestniczą w nim członkowie mojej rodziny. Widać basen i nad nim krętą zjeżdzalnie - wygląda trochę też jak szyny tylko że takie jakie są w wesołym miasteczku.
Zjeżdza moja siostrzyczka - nagle gdy dojezdza do pewnego miejsca tor sie kończy (również brakowało kawałka jak w snie 2) a ona wpada do basenu i pływa. Jest ubrana w kurtkę i czapkę.
I wtedy do mnie dociera że na dworze jest bardzo zimno.Niebo jest zachmurzone. Pytam matke jak mogła ją puscic w taki ziąb do zimnej wody?

Myśle ze te 3 sny są ze soba jakoś powiązane. W szczególności pociąg i dziecko - i to i to znalazło się w podobnej sytuacji. Tylko dziecko spadło a pociąg przejechał...

Prosze o pomoc Uśmiech
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości