Jestem Bliźniakiem
#19

do astrologa to mi daleko...moja wiedza na temat astrologii jest trochę powierzchowna, choć jestem po podstawowym kursie, mam tony książek i się ciągle czegoś uczę (a im więcej tym mniej umiem Oczko )...wrzuciłam tą datę w program i mi wszystko wyliczyło...

domyslam się że dla kogoś kto wogóle nie ma pojęcia o astrologii to to co napisałam to totalnie czarna magia, ale zawsze mając takie informacje możesz poszukać w sieci i dowiedziec się odrobinę więcej...

Twój synek Mema jest bliźniakiem (choć jak zauważył Eremit osoby z pogranicza nie mają tak wyraźnie zaznaczonych cech swojego znaku), w jego przypadku jednak mało ma wspólnego z bykiem bo jedynie merkury (planeta odpowiadajaca za komunuikację, naukę, szkolnictwo podst.) tam się usadowił. Napewno zastanawialiście się nieraz dlaczego 2 osoby z tego samego znaku są tak bardzo od siebie różne, poza środowiskiem w którym przebywają, róznymi elementami numerologicznymi, portretem tarotowym itp mają też różny "skład" jesli chodzi o planety, często informację z róznych dziedzin na temat danej osoby się pokrywają ale też każda daje jakąś dodatkową informację (oczywiście jeśli się jest w jakiejś dziedzinie świetnym to zapewne potrafi się wyczytać wszystko na moim etapie jednak z każdego biorę coś Oczko ) ...ja jestem bykiem z wyraźnie zaznaczonym bliźniakiem z czego bardzo się cieszę bo dodaje mi trochę lekkości do tego statecznego i nieraz leniwego byka Oczko choć też niestety mocno rozprasza, przez co zajmuję się kilkoma rzeczami jednocześnie, co chwila innymi, w związku z czym aktualnie mimo, ze bardzo bym chciała nie mam możliwości przebywać dłużej z Wami na forum bo gdzieś ciągle biegnę...
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości