Warsztat 20 - Zbłąkany przedmiot
#11

Sephinroth napisał(a):Pewna bliska mi osoba przypadkiem zostawiła u mnie swoją rzecz. Dodam, że odnalazłam ja w bardzo nietypowym miejscu Uśmiech
1. Co to za przedmiot?
2. Jakie ma charakterystyczne cechy (budowa, kolorystyka, z czego jest wykonany)?
3. Gdzie zguba się odnalazła i czy została zwrócona?
Karty w dłoń, moi mili Buźki

Rycerz mieczy - 7 monet-CESARZOWA

Mysle ze ten przedmiot jest prawdopodobnie metalowy, wykonany z twardego materialu, mozliwe ze zwiazany jest z militariami(rycerz mieczy), możliwe też ze mogl to byc pierscionek albo jakas forma bizuterii- kolczyk, piersionek, jakas ozdoba, moze forma breloczka, ale to coś raczej metalowego. Mysle ze zostala znaleziona w jakims kobiecym miejscu, w miejscu gdzie przesiaduja kobiety albo matki w twoim domu. Moze kuchnia po prostu albo okolice lustra, toaletki, miłe miejsce, nie jakieś mroczne Uśmiech a moze cesarzowa pokazuje sie tu jako pokoj dziecinny Uśmiech Inna sprawą jest też 7 monet ktora pokazuje mi sie czesto jako drzewka Oczko moziwe wiec ze znalazlas to w doniczce, w wazonie... Po kartach widze że wszystko sie znalazlo i spowodowalo czyjas radosna rekcje - sadze ze radosna reakcje kobiety.
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości