Dziwne historie związane z Aniołami
#4

To ja Wam napisze,co mnie sie przytrafilo . Byl- 07 czerwca, wtorek (przedwczoraj ) godziny popoludniowe ...wracalam tramwajem z pracy.Troszke zmeczona ,senna ..bo upal dawal sie we znaki ...przyklejona do okna obserwowalam.. ruch uliczny....samochody jada i... jada a ja tak siedze i ogladam , te samochody. ..o ten ...to z innego miasta ,bo tablice rejestracyjna ma inna. A numer zaczynal sie od liczby 69 ...i tu sie zaczelo.Zanim dojechalam do swojego przystanku,a trwalo to nie dluzej jak 15-min, samochodow z takim numerem w tablicy rejestracyjnej ...zobaczylam tyle ,ze przestalam juz liczyc.Bylam w szoku !...prawie sie rozplakalam. Wysiadlam na tym swoim przystanku i tak krok, po kroku powoli....drepcze do domu .Przejeta tym calym zdarzeniem....zamyslona ,zakrecam z glownej ulicy w uliczke przy ktorej mieszkam ..i co widze ......nastepne , tym razem zaparkowane przy chodniku- 3 samochody a w ich tablicach rejestracyjnych ...69 !!!
Nogi sie pode mna ugiely..........ale teraz juz wiem,ze to, co mi sie przydarzylo , to ...sprawka aniolkow .

Szukalam wytlumaczenia ..na powtarzajace sie liczby i odpowiedz znalazlam w ...Przeslaniach Anielskich . Rotfl
Kocham moje Aniolki :kiss3: :yes:
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości