Warsztat 24 - Wyjątkowy prezent urodzinowy
#14

Nikt więcej się nie pokusił, więc czas na rozwiązanie. Przedmiot, o który pytałam, to zeszyt. W całości wykonam go sama. Potrzebuję wykonać masę papierową z dodatkiem płatków kwiatów oraz barwnika, uformować ją i wysuszyć, poprzycinać i ostatecznie zszyć. Nie mam jeszcze pewności do okładki - jeśli się uda, to również będzie z grubszego papieru, jeśli nie, to zalaminuję kwiaty. Jestem na etapie zbierania materiałów, od miesiąca jestem w rozjazdach i nie mam czasu, by w końcu się za to wziąć.
Przyznam, że mam problem, kogo wytypować na zwycięzcę Uśmiech

Lilu, u Ciebie pojawiły się kwiaty, mowa była też o przedmiotach ozdobnych. Dobrze wyczytałaś, że trzeba go "wykonywać po równo z każdej strony", a także nakładać, przyklejać i szyć. Prawdą jest także, że nie można się spieszyć i potrzeba wiele staranności. Trafność co do tworzywa (papier, materiał - jako nić). Prawidłowo wymieniona część kolorów - brąz, żółć, róż, czerwień.

Lady of dreams, bezbłędnie odgadłaś kształt - prostokąt. Trafność z szyciem oraz kolorami natury. Wzmianka o farbkach też jak najbardziej słuszna, ze względu na to, że będę używać jasnego barwnika.

Alizo, Ty również krążyłaś wokół przedmiotu Uśmiech i te różyczki, i niezdecydowanie między czymś szytym a malowanym. Słusznie zauważyłaś z tym mężczyzną, bo będę potrzebować jego pomocy.
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości