Czy istnieje rytuał zapomnienia?...
#64

Może najpierw byś sie przywitała z nami w odpowiednim dziale Oczko

A tak na wstępie... jeżeli chcemy o czymś/kimś zapomnieć to : nie kontaktujmy się z ta osoba , nie szukamy o niej wiadomości, nie podglądajmy na profilach społecznościowych, wyrzucamy zdjęcia, pamiątki - i wszystko to co przypomina tą osobę. Myśli o tej osobie zastępujemy innymi - o nowej pasji, znajomych, pracy itp., Jeżeli mamy jakieś zainteresowania warto się nimi zająć

możemy to wszytko dopomóc tym prostym rytuałem :

Siadamy twarzą w kierunku północnym.
Zapalamy świecę, prosząc ogień by oczyścił nas i nasze życie oraz spalił wszystkie negatywne emocje.
Bierzemy kartkę i zapisujemy wszystkie rzeczy których chcemy się pozbyć np. palenie papierosów, bieda, nadwaga, żal, złe nawyki, długi (cokolwiek przyjdzie do głowy).
Następnie zapalamy kartkę od świeczki i patrzymy jak zostają te rzeczy niszczone.
W kamień ładujemy wszystkie nasze „nie mogę”, „nie potrafię”, „jestem nieszczęśliwa” itd…oddajemy wszystkie nasze żale, rozgoryczenia, wątpliwości i lęki kamieniowi, dopóki się świeczka nie wypali.
Następnie zbieramy resztki świeczki, popiołu i kamień i robimy im „pogrzeb” – zakopujemy w ziemi.
Potem dziękujemy temu w co wierzysz za zniszczenie wszystkiego, co blokowało ci bycie szczęśliwym.
A potem wolni idziemy realizować swoje pragnienia, wiedząc, ze wszechświat nam sprzyja.

jeśli to jednak nie pomoże to sięgamy po ciężki kaliber czyli rytuał z runa isa Rotfl Proszę pamiętać, że tutaj trzeba postawić na konkret - najpierw się zastanowić, czy na pewno jesteśmy w stanie definitywnie się odciąć od danej osoby, czy mamy na to siły, jeżeli tak, to działamy Rotfl
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości