I - Mag (Magik)
#12

Akante napisał(a):A jaki rodzaj człowieka pokazuje karta Mag? Powiedzmy,że pojawia się w rozkladzie odpowiadajacym na pytanie 'Jaki bedzie/Kim bedzie moj partner' i interpretujemy taka osobe przez pryzmat Maga. Kim bedzie wiec? Chodzi glownie o cechy, moze o wyglad.
Pojawil sie on w rozkladzie jako partner mlodej osoby, wiec z pewnoscia wskazowka ze nie przekroczyl 40-tki sie spelni, ale nie o takiej odp oczekiwano. Czy sa jakies cechy fizyczne i psychiczn, ktore powinno sie z definicji tej karcie przyporzadkowac? Ja naturalnie mam swoje typy, ale pokornie wyslucham bardziej doswiadczonych.

dla mnie Mag to osoba robiaca na innych/partnerze piorunujace, magnetyczne wrazenie - niemalze majaca wladze nad druga osoba
pociagajaca, elokwentna,
potrafiaca tez "grac" druga osoba i naginac fakty do swoich celow, Mag sie nie poddaje w trudnych sytuacjach, probuje je opanowac, zaradzic

w Magu jako cechach charakteru moze wyjsc takze kobieta - zmyslowa ale i subtelna, z odrobina dystansu; dobrze ubrana (zwracajaca tym uwage), kobieta/dziewczyna-wamp Oczko

wiekowo Mag moze byc i mlody, nawet kolo 20-stki
pan - raczej szczuply, wzrost nieco wyzszy od sredniego, ubranie ze swoistym smakiem, ma ciekawa osobowosc
moze miec dlugie/luzne wlosy
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości