Pozytywne strony negatywnych kart
#2

ma_ewa01 napisał(a):...np Diabeł, 10 mieczy, 9 mieczy, 3 miecze .... 4 kielichy, 5 den

no to moze ja zaczne , nie wiem czy napisze o pozytywach ale na pewno o sytaucjach jakich nie bierzemy pod uwage przy pierwszym rzucie okiem
na karty ,
wszytsko tez zalezy od tego jakie sa karty sasiadujace oraz to czy dana karta jest na poczatku rozkładu i pokazuje tło , czy w srodku i wskazuje na problem
lub każe zwrócic uwage na jakis aspekt ( bedac w srodku) czy tez w ostatecznosci zamyka rozkład i jest wynikiem.
I tak o ile jest karta z poczatku rozkładu badz srodka to owszem mozna odetchnąc bo duzo mozna tutaj jeszcze zdziałac czy ogolnie mówiac wszystko moze sie zmienic.
Natomiast gorzej gdy jest to karta wynikowa - zamykajaca rozkład i bedaca odpowiedzia . Juz mamy więc jakies pozytywy, ze wszystko zalezy od miejsca na ktorym sie ulokowała.


diabeł moze pokazywac sytaucje okreslajaca jako uzaleznienie od nas dla drugiej osoby dosc trudne do przezwyciezenia , nie koniecznie to my jestesmy uzaleznieni czy to my jestesmy zmanipulowani ...a my jestesmy tymi pociagajacymi za sznurki - moze małe pocieszenie ale zawsze ....tak mozna zaobserowowac gdy w parterskich rozkładach mamy diabła po stronie partnera w pozycji np co czuje
zauwazyłam tez ze o ile karta diabła pkazuje sie na poczatku rozkładów na 3 karty na tyle to uzaleznienie nie jest silne ale gdy jest wynikiem to juz ciezka sprawa i problem dla osoby uzaleznionej

10mieczy najczesciej depresja ..gdy jest na 1 lub 2 pozycji wychodzisz z niej i bedzie lepiej. Karta ta pokazuje tez zwyczajne zmeczenie dniem i sytuacje gdy padamy na łózko ... ale przeciez wiemy ze jutro rano wstaniemy "jak nowonarodzeni"

9 mieczy typowe znaczenie to natłok mysli, gdy nie mozemy spac i cos nam zaprzata głowe, ból głowy ale tez moze to byc obudzenie sie w nocy bo np otrzymujemy miłego smsa ..." nie spac" mozna z powodu przykrych mysli, bólu głowy ale tez z powodu pozytywnych emocji, ta karta pokazuje tez miła sytuacje gdy cos dobrego ma sie wydarzyc i nie mozemy zmrózyc oka bo jutro ten dzien . No i znowu pojawienie sie na poczatku - damy rade z tym minie... na koncu dopiero przed nami.

3mieczy - jest zranieniem ale jak kazde zranienie jego intensywnosc jest bardzo roznorodna od przykrosci po powazne zranienie czy zdrade - choc zdrada to predzej w 7mieczach . Zauwazylam, ze pojawienie sie tych kart na poczatku a szczegolnie jako 2 karty w przypadku 3mieczy mówi ,ze to co najgorsze za nami i burza mija, to co najgorsze juz sie wydarzyło oczywiscie najlepiej gdyby dobra karta zamykala wtedy rozkład lub choc karta równowagi , neutralna.

4pucharów - czasami pokazuje propozycje , która prawdopodobnie mozemy odrzucic

5 monet - kryzys , ktory minie , uda sie go przetrwac.

tyle z mojej strony - choc moze niezupełnie takich odpowiedzi oczekiwałas .
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości